Dzięki VEVO nie zapiszemy teledysków off-line w aplikacji YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

dzieki-vevo-nie-zapiszemy-teledyskow-off-line-w-aplikacji-youtubeZ pewnością dla wielu z nas największa zaleta aplikacji YouTube to możliwość oglądania wysokiej jakości materiałów wideo jakim są bez wątpienia teledyski muzyczne. Niestety, tej najbardziej atrakcyjnej zawartości nie będzie dane nam zapisać w pamięci telefonu dzięki nowej funkcji off-line w programie najpopularniejszego na świecie serwisu wideo.

Problem dotyczy teledysków z najbardziej znanej grupy medialnej VEVO. Wcześniej chwaliliśmy ją za udostępnienie klipów wideo w dedykowanej aplikacji w przeciwieństwie do mobilnej wersji witryny YouTube. Oczywiście teledyski z innych podmiotów jak chociażby Kontor Records mogą być dostępne do zapisania na później w terminie 48 godzin w pamięci telefonu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przy tej okazji warto wspomnieć, że wiele osób wciąż liczy na dodanie funkcji odtwarzania w tle. Dzięki temu mogli by oni używać aplikacji YouTube jako swoistego rodzaju darmowej alternatywy dla płatnego streamingu muzyki typu Deezer, Spotify czy WiMP. O takim rozwiązaniu będziemy mogli jednak zapomnieć. Google celowo takiej funkcjonalności nie wprowadza od dawna do swojej aplikacji YouTube (zarówno na Androida czy iOS), ponieważ VEVO nie wyrazi w żadnym wypadku zgody na taki ruch. Tak więc jak widzimy nie jest to żaden kaprys giganta z Mountain View, a uwarunkowane prawne działanie. Użytkownicy mają płacić za muzykę, a nie jej słuchać za darmo do czego od lat przyzwyczaił ich Internet. W smartfonie takie rzeczy nie przejdą. Na pocieszenie pozostanie nam zatem możliwość zapisania na później humorystycznych treści czy kolejnych odcinków popularnego programu Mówię Jak Jest na kanale MaxTV (Media2000Corp) od Mariusza Max Kolonko o ile autor wyrazi wcześniej zgodę.

(fot. Google/VEVO/Iconfinder/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt