Bolt Browser uruchomi niedostępne komórkowe filmy z YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

Bolt Browser to jedna z czterech mobilnych przeglądarek Java J2ME prezentowanych w naszym serwisie. Oczywiście poza przełomową Operą  Mini mamy tutaj na myśli także UCWeb i TeaShark. Ta ostatnia wznowiła ostatnio także swoją działalność na nowo. Co ważne tylko Bolt Browser pozwoli nam wreszcie wyświetlać nowe teledyski w serwisie YouTube.

Mamy tutaj na myśli problem (niestety masowy) niedostępności wielu nowych klipów w wersji mobilnej przeznaczonej dla komórek. Co ciekawe te same teledyski są bez jakichkolwiek problemów dostępne na naszym domowym komputerze. Obecnie praktycznie każdy nowy wideoklip sygnowany logiem kanału VEVO (potężnej grupy multimedialnej Universal Music Group, Sony Music Entertainment) jest niedostępny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie nasz telefon nie zaprezentuje nam największych utworów światowej branży muzycznej z mobilnej wersji serwisu YouTube. Z pomocą przyjdzie nam na szczęście przeglądarka Bolt Browser. Posiada ona bardzo unikatową i niezwykle praktyczną funkcję. Jest nią możliwość oglądania strumienia, streamingu Flash, HTML 5 bezpośrednio w oknie aplikacji w przypadku wybrania widoku klasycznego, a nie mobilnego (YouTube, Facebook, MTV). Oznacza to, że telefon nie otwiera domyślnej przeglądarki, czy też własnego odtwarzacza multimediów (tak właśnie jest w wersjach mobilnych tych serwisów).

Dzięki temu materiał oglądamy w specjalnym białym playerze umieszczonym wewnątrz Bolt Browser. Tego nie potrafi nawet królowa mobilnych przeglądarek, czyli Opera Mini. Przykład praktycznego działania możemy zobaczyć w serwisie YouTube. Pewnym minusem wbudowanego playera Bolt Browser jest brak opcji pełnego ekranu, jednak możliwość obejrzenia najnowszych teledysków premium (np: takich znanych artystów jak Eminem, Katy Parry, Rihanna, Linkin Park, Dr Dre i wielu innych) z pewnością nam to wynagradza.

(fot. Bolt Browser/YouTube/Eminem/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt