Ograniczenia mobilnego YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeglądając mobilną wersję portalu YouTube natrafiliśmy na kolejne ograniczenia. Dzięki nim niemożliwe stanie się oglądanie na ekranie telefonów komórkowych niektórych teledysków. Doskonałym przykładem jest wideoklip, który ostatnio bije rekordy popularności na YouTube amerykańskiego rapera Eminema o tytule Love The Way You Lie.

Klip został już wyświetlony aż 34 miliony razy, co jest naprawdę wysokim wynikiem. Gdy zechcemy ten sam klip obejrzeć w naszym telefonie (m.youtube.com), zobaczymy przykrą informację, że jest on niedostępny w wersji mobilnej przeznaczonej dla komórek. Być może takie rozwiązanie jest wynikiem restrykcji wytwórni fonograficznych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To jednak nie zmienia faktu, że YouTube traci na coraz to kolejnych i bardziej wymyślnych ograniczeniach. Sfera muzyki i teledysków jest niestety narażona na największą cenzurę. Szkoda jest tym większa, że dla sporej grupy użytkowników YouTube jest synonimem wielkiej bazy teledysków, dzięki czemu nie muszą ściągać na swój komputer, czy też telefon całej masy ulubionych klipów wideo.

To jednak nie jest jeszcze wszystko. Dzięki takim negatywnym ograniczeniom nie mogą oni zobaczyć premiery teledysków swoich ulubionych artystów np: na wakacjach, gdzie mają tylko ze sobą sam telefon. Nie wszyscy przecież lubią mieć zawsze przy sobie laptopa, czy też netbooka.

(fot. YouTube/Eminem/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt