PREMIERA: 10 minut limitu na walla w Facebooku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to przeglądanie Facebooka jest niczym innym jak zwykłą stratą czasu. Absolutnie nic ciekawego na nim znajdziemy, co później wnosi coś przydatnego do naszego życia jak to jest w przypadku interesującej gazety z artykułami czy dobrej jakości medium internetowego. Warto więc samodzielnie ograniczyć czas przewijania tzw. walla do 10 minut.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Treści występujące na ścianie Facebooka (teraz to Meta) w przeważającej większości są tymi z gatunku lol content. Ileż można oglądać filmiki śmiesznych kotów. Od tego jest TikTok, nowy hit internetu. Co ciekawe, on sam wprowadził czas ograniczający przeglądanie zawartości do maksymalnie 60 minut dziennie dla dzieci poniżej 18 roku życia. Oczywiście pociechy mogą limit obejść fałszując swój wiek w ustawieniach.

Aplikacja TikTok chciała jednak dobrze, gdyż mowa o ograniczeniu ogromnego siedliska głupoty występującego w platformie. Co gorsze, YouTube mocno zaczyna stawiać na pionowe filmy rodem z TikToka. W efekcie kompletnie nie opłaca się tworzyć ambitnych 10-20 minutowych filmów jak największe zasięgi (czyli statystyki) generują krótkie, zaledwie minutowe klipy. Są to ogromne różnice rzędu 1.000 odsłon na tle 20 wyświetleń.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt