PREMIERA: Darmowy Fortnite na Google TV przez przeglądarkę w Xbox Cloud Gaming bez Game Passa [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tak oszukamy system. Można bowiem zagrać w chyba kultową grę Fortnite bez aktywnej subskrypcji Game Pass na Google TV. W sumie za darmo korzystamy z dobrodziejstw chmury obliczeniowej Microsoft w usłudze Xbox Cloud Gaming. Nic tylko używać. Otóż doskonale wiemy, że w dedykowanej aplikacji na Androida nie ma gry Fortnite. Chodzi o tytuł Game Pass.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym celu wykonujemy prostą sztuczkę. Otóż włączamy witrynę Xbox Cloud Gaming za pośrednictwem przeglądarki internetowej na Google TV (warto sobie zapisać zakładkę z Fortnite). My mobile testowało udane granie w Fortnite na pozycji o nazwie TV BrowseHere, którą oczywiście znajdziemy w oficjalnym repozytorium na zielonego robota. Nie musimy zatem kombinować z alternatywnymi sklepami typu Aptoide TV.

Ku zaskoczeniu, rozgrywka w Fortnite działała całkiem nieźle. Nawet jak pojawiła się zwiecha to po odczekaniu kilku chwil obraz wrócił do aktywności. Niestety plik APK z aplikacją Game Pass wgrany nieoficjalnie na Google TV powoduje problemy (zmrożenie ekranu) już po minucie zabawy, w efekcie nie da się grać. Jedyny problem to konflikt żółtego przycisku Y na kontrolerze Xbox z kursorem pilota w przeglądarce TV BrowseHere. Na szczęście można z nim w miarę normalnie funkcjonować.

(fot. Epic Games/Microsoft/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY FORTNITE (SEZON 2 ROZDZIAŁ 4)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Darmowy Fortnite na Google TV przez przeglądarkę w Xbox Cloud Gaming bez Game Passa [My mobile TV]”

 1. sev3 Odpowiedz

  Fajnie. Ale trzeba czekać w kolejce kilkadziesiąt minut na uruchomienie Fortnite’a. Podobnie jak w darmowej opcji GeForce Now. Doświadczyłem na oficjalnej oplikacji Xboxa na telewizorze Samsung(Tizen).

  • Kamil

   U mnie startuje błyskawicznie, a grafika duzo lepsza niz w PUBG ?

  • Kamil

   Moze cos sie pomylilo z Nvidia GeForce NOW? Tam jest system kolejkowy fatalny. W Xbox Cloud Gaming aka Game Pass gry startuje momentalnie w sekunde 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt