PREMIERA: Reklamy Google Ads wieszają witryny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ma nic gorszego dla twórcy, niż reklamy Google Ads wieszające jego witrynę internetową. Takie sytuacje niestety mają miejsce podczas tzw. miniResearchu na genialnym iPhonie SE (2016) od Apple. Wszystkiemu winna jest reklama typu winieta na cały ekran. Swoją drogą Google swego czasu blokowało pop-upy w przeglądarce Chrome, a teraz same je stosuje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Cóż za hipokryzja. Inny dostawcom treści marketingowych najwidoczniej wolno więcej. Dochodzi przez to do jakże irytującej sytuacji, że trzeba odświeżać serwis w sieci web wskutek braku działania reakcji na nawigację (polegającą na klikaniu w dowolny odnośnik). W przeszłości reklamy Google wieszały nawet komputerową przeglądarkę Chrome. Grubo, jakby to powiedziała młodzież nowego pokolenia (niekoniecznie z generacji Z).

Tam również winowajcą były przeciążane multimediami grafiki, te wideo od giganta z Mountain View. Często je sam zamyka w procesie oszczędzania drogocennej pamięci operacyjnej RAM notebooka. W sekcji Ustawienia > Wydajność dodano specjalną funkcję oszczędzania nie tylko pamięci, ale i również baterii. W dodatku na niewspierane wydanie Chrome na Windows 8.1, być może stało się to wskutek wykonywania aktualizacji po stronie serwera zamiast klienta.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt