PREMIERA: Samsung GALAXY Z Fold4 ma mniejszy czas pracy baterii na SoT niż Apple iPhone 5S

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca historia. Czas pracy baterii na podświetlonym ekranie (tzw. SoT) niezwykle wydajnego pod względem specyfikacji smartfonu Samsung GALAXY Z Fold4 jest krótszy od leciwego modelu Apple iPhone 5S. Takie są wnioski zupełnie przypadkowo odkryte przez My mobile. Podczas praktycznych testów popularna 5S-ka osiągnęła wynik 4h SoT.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Oczywiście dotyczył on nowego modelu telefonu komórkowego wyjętego góra kilka tygodni z pudełka. Tymczasem niezwykle wydajny Samsung GALAXY Z Fold4 może się pochwalić zaledwie 3,5h SoT podczas intensywnej pracy. Takie informacje podaje portal Android.com.pl, który niestety coraz mniej informacji publikuje na temat zielonego robota (nazwa przecież do czegoś powinna zobowiązywać w branży medialnej).

Jest to spore zaskoczenie dla wszystkich miłośników technologii mobilnych. Wszak rozkładana konstrukcja przypominająca mały komputerek typu netbook (mniejsza wersja notebooka swego czasu bardzo popularna na uczelniach wyższych jak jeszcze nie było tabletów) powinna długo działać. Być może właśnie w niej jest pies pogrzebany. Ogromny do podświetlenia ekran zużywa dużą moc. Stąd słabe wyniki SoT.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Samsung GALAXY Z Fold4 ma mniejszy czas pracy baterii na SoT niż Apple iPhone 5S”

  1. Kamil Odpowiedz

    Raper Wojtek Sokol reklamuje ten telefon na Insta, troche sztucznie to wyglada na tle dawnych genialnych spotow wideo ? #pro_marketing

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt