Aż 49 groszy za minutę rozmowy po podwyżkach w Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tanio już było jakby to powiedział klasyk. Mamy kolejną dużą podwyżkę, tym razem w sieci komórkowej Orange. Bez wątpienia operatorzy tym zagraniem robią wszystko, aby najbardziej oszczędnych karciarzy przenieść do rozwiązań typu No Limit (najczęściej z bonusem w postaci kapitalnych 100 GB za darmo miesięcznie). Spójrzmy więc na te duże podwyżki w Orange.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

U pomarańczowego telekoma od października zapłacimy za minutę rozmowy aż 49 groszy (skok z 0,40 PLN), wiadomość SMS dokładnie 29 groszy (wzrost z 0,25 PLN) czy multimedialną MMS także 49 groszy (dawniej 0,40 PLN), natomiast każde 100 kB w mobilnym internecie bez wykupionego dedykowanego pakietu internetowego będzie nas kosztować nie 1 grosz, lecz 3 grosze (0,03 PLN). Aż chciałoby się powiedzieć drogo.

Ostatnio takie istotne podwyżki mieliśmy na początku roku w Plusie na kartę. Tylko czekać na podobny ruch ze strony niezwykle mocno atrakcyjnych cenowo graczy wirtualnych. Póki jednak co, ich zdecydowany lider A2Mobile nie zdecydował się na podobną strategię. Biorąc jednak pod uwagę szalejącą inflację czy drożyznę, większy koszt cen prądu to zapewne również do podmiotów MVNO dotrze tak nielubiana przecież podwyżka cen.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Aż 49 groszy za minutę rozmowy po podwyżkach w Orange”

  1. marco Odpowiedz

    Puki nie podnoszą cen no limitów to jakoś da się przeżyć ale z drugiej strony to dziwne posunięcie. Nie znam nikogo kto dzwoni ze stawek minutowych zwłaszcza że w Orange można mieć za 1 zł no limit rozmowy sms/mms i mały pakiet gb. Oczywiście 1 zł na 1 dzień ale jak uruchomię rano to pakiet ważny do północy następnego dnia.
    Z drugiej strony NJU Mobile nadal ma niskie stawki 19 gr min i mms a sms 9 gr. To też Orange a jak ktoś jeszcze dołoży no limit za 1,2 zł to robi się świetna oferta 🙂

    • Kamil

      W niszowym A2Mobile tez po staremu, ja wciaz nie uzywam No Limit. Wystarczy do rozmów VoIP Messenger 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt