PREMIERA: Warto po latach sprawdzić jeszcze raz stronę produktową swojego telefonu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Najczęściej witryny producentów z dokładnym opisem sprawdzamy w momencie zakupu wymarzonego smartfonu. Jest to zrozumiałe, ponieważ chcemy wiedzieć absolutnie wszystko o nabywanym telefonie komórkowym, który wkrótce trafi w nasze dłonie. Jednak serwis My mobile w ramach ciekawostki poleca dokładne sprawdzanie specyfikacji słuchawki nawet kilka lat po zakupie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Możemy się bowiem dowiedzieć po latach bardzo ciekawych rzeczy. I tak okazało się, że Sony Xperia XA posiada funkcję nagrywania dźwięku stereo przez mikrofon. Potwierdza to witryna www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-xa/specifications. Teraz więc wyjaśniło się, dlaczego w momencie kręcenia filmów Full HD (1080p) urządzenie Xperia ma zdecydowanie lepszy dźwięk niż (przygłuszony nieco) iPhone 5S.

Na ostatnim wspieranym telefonie Apple sprawia on wrażenie wyraźnie przytłumionego. Dopiero iPhone 7 zyskał głośniki stereo, choć co ciekawe dalej ten model nie rejestrował sygnału audio w systemie dwukanałowym. I teraz prawdziwa petara. Dopiero najnowszy iPhone XS może się pochwalić opcją recording stereo. Tak więc jak widzimy premierowa dwa lata temu nazwa Sony Xperia XA do czegoś zobowiązuje. Pod pewnymi względami audio był on lata świetlne lepszy od kultowych słuchawek giganta z Cupertino.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt