PREMIERA: Trzyletnia Sony Xperia 10 wciąż jak nowa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Producenci sprzętu chyba na dobre powinni odpuścić premiery nowych modeli co roku. To samo dotyczy kolejnych dystrybucji świeżych wersji Androida. Konsument już nie wyrabia od tego natłoku konsumpcjonizmu. Tymczasem inteligentne telefony komórkowe stają się coraz bardziej długowieczne. Idealnym przykładem jest zadbana Sony Xperia 10.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeszcze rok temu zachwycano się jej pięknym wizualnym stanem mimo dwóch lat. Teraz ma ona trzy lata na karku, a wciąż wygląda jak nowa. Ma tylko te minimalne odpryski farby na konturze od starości obok przedniej kamery Full HD (1080p jakość robi wrażenie w tak małym wizjerze) służącej do wideorozmów. Swoje zapewne dają matowe plecki, a nie szklane. Nic więc dziwnego, że gigant Samsung zmniejsza produkcje smartfonów aż o 35%. To wiele mówi o stanie rynku. Telefony staja się coraz bardziej nudne.

To już nie jest ten efekt woow jak sprzed dekady, gdzie każda słuchawka wyglądała inaczej. Dziś wszystko jest produkowane w zasadzie na jedno kopyto. Wielka tafla szkła z przodu i po sprawie. Tymczasem Sony na witrynie produktowej flagowca Xperia 1 IV przypomina, że bateria po 3 latach użytkowania będzie w dobrym stanie, co jest oczywiście prawdą. Więcej szczegółów znajdziemy na www.sony.pl/electronics/smartfony/xperia-1m4. Potwierdzają to również w pełni niezależne testy My mobile zarówno na Xperii 10 jak i Xperii XA.

(fot. Sony/My mobile)

COROCZNE PREMIERY SMARTFONÓW SĄ ZA SZYBKIE

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Trzyletnia Sony Xperia 10 wciąż jak nowa”

  • RK

   No ja mam juz swoja Xperia XA2 prawie 5 lat… I ma sie dobrze, choc zaczynam odczuwac powoli maly RAM (przełączanie pomiedzy wiekszymi apkami siada).

  • fgh

   Moim zdaniem to głupota trzymanie tak długo telefonu. Obecnie są to jednorazówki może wyłączając iphony i jakieś galaxy s22. Mówię o jakimś xioami, oppo, i innych tanich telefonach.

  • Kamil

   Szacun, sam mam podobny RAMowy problem z 4-letnia Sony Xperia 10 z Android ?❤️?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt