PREMIERA: Aplikacja Player dała radę na Google TV podczas SGP 2022 Gorican

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce postanowiło sprawdzić jak w praktyce będzie działać historyczna transmisja pierwszego cyklu Speedway Grand Prix 2022 w Gorican. Doszło bowiem do przeniesienia praw sportowych z nadawcy Canal+ do Eurosport. Aplikacja Player działała bez zarzutu podczas około trzech godzin występu na żywo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie pojawił się nawet przez sekundę charakterystyczny niebieski okrąg ładowania znany z kursora myszki komputerowego Windows 8. Transmisja całe szczęście działała w jakości Full HD (1080p), a nie HD (720p) jak w owianym złą sławą Viaplay z uwagi na liczne problemy techniczne podczas kluczowych momentów wydarzeń piłkarskich na boiskach niemieckiej Bundesligi. Wszystko działa stabilnie jak w aplikacji Canal+ Online.

Na przystawce multimedialnej z Google TV nie było różnicy na tle telewizji kablowej. Tak więc Player śmiało może powalczyć o awans na liście platform streamingowych właśnie kosztem Viaplay. Tymczasem triumf Polaka, Bartosza Zmarzlika w SGP 2022 w Gorican możemy oglądać na oficjalnej podstronie dostawcy www.player.pl/eurosport/gorican–studio–grand-prix-chorwacji,6048939,e oraz kanale Eurosport w YouTube www.youtube.com/watch?v=m0j5ZukpFiQ.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt