PREMIERA: Retransmisja turnieju SGP 2022 w Warszawie z dużym opóźnieniem wylądowała w aplikacji Player

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W przeszłości HBO GO miało bardzo ważną zaletę. Premiera ważnych filmów czy seriali odbywała się dosłownie o północy danego dnia. W efekcie niedzielny hit mogliśmy obejrzeć jeszcze w sobotni, późny wieczór zaledwie minutę po godzinie 23.59. Potem to się zepsuło wraz z rebrandingiem na HBO Max. Dla porównania w Netflix trzeba czekać do godzin porannych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie ma mowy o włączeniu materiału o porze 0.00. Podobny problem jest na platformie Player w pakiecie Eurosport Extra. Nie obejrzeliśmy momentalnie retransmisji SGP 2022 z Warszawy na pięknym PGE Stadionie Narodowym (kto choć raz nim był ten doskonale wie jak jest on na żywo ogromny i potężny). Zapomnijmy więc o błyskawicznym dostępie jak to jest po livach na YouTube. Musimy czekać do następnego dnia w niedzielę.

Wielka szkoda, że eksperyment My mobile wykonany w sobotę w godzinach 22.00-5.00 wypadł negatywnie. Nie załadował się turniej SGP 2022 z stolicy Polski. Program nie został w tym czasie wysłany na serwery grupy medialnej Discovery. Warto natomiast pochwalić aplikację Player za płynny streaming transmisji turnieju SGP 2022 chociażby w Gorican. Omawiany wyżej 4-godzinny turniej SGP 2022 w każdej chwili możemy zaś obejrzeć na www.player.pl/eurosport/warszawa–studio–grand-prix-polski,6123860,e.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Retransmisja turnieju SGP 2022 w Warszawie z dużym opóźnieniem wylądowała w aplikacji Player”

  1. Kamil Odpowiedz

    Duze prawa dla koncernu Discovery, dzis juz po polnocy normalnie jest wrzucone SGP Niemiec i moge sobie obejrzec po treningu do kolacji ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt