PREMIERA: Idealnie układa się kalendarz cyklu SGP 2023 pod miesięczną subskrypcję aplikacji Player

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby tak głębiej się zastanowić, subskrypcja Player w wariancie Eurosport Extra daje dużo więcej niż możliwość obejrzenia jednego turnieju cyklu Speedway Grand Prix na żużlu. Na dobrą sprawę jak dobrze pokombinujemy to zyskamy dostęp do aż trzech imprez SGP 2023 w ramach pojedynczej subskrypcji platformy streamingowej Player. Trzeba tylko spojrzeć w kalendarz wydarzenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Akurat w Polsce bardzo wielu fanów żużla tylko dla niego wykupuje Playera i jest to niezaprzeczalny fakt. Jeśli chcemy upiec jak najwięcej pieczeni na jednym ogniu, postawmy na subskrypcję przed momentem nadmienionej platformy streamingowej w dniach chociażby 3 czerwca, a obejrzymy turnieje w lokalizacjach Praga (Czechy jeszcze tego samego dnia), Teterow (Niemcy 10 czerwca) i Gorzów Wielkopolski (Polska 24 czerwca). Podobnie jest 2 września.

Wtedy zobaczymy turniej w Cardiff (Wielka Brytania), Vojens (Dania 16 września) oraz finalne rozdanie Toruniu (Polska 30 września). Każdy inny wybór to tylko dwa turnieje obejrzane w ramach subskrypcji. Na deser możemy też zobaczyć dokument o Bartoszu Zmarzliku. Więcej szczegółów znajdziemy w biurze prasowym TVN Warner Bros Discovery na www.prasa.tvn.pl/242210-poznaj-mistrza-wyjatkowy-dokument-bartosz-zmarzlik-scigajac-marzenia-dostepny-w-eurosporcie-extra-w-playerze.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Idealnie układa się kalendarz cyklu SGP 2023 pod miesięczną subskrypcję aplikacji Player”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt