PREMIERA: Pierwszy w historii trening z aplikacją Player i meczem żużlowym na żywo w tle [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak technologia pięknie może pomagać w codziennym życiu. Weźmy na ten przykład sympatyka żużla i ligowych zmagań w PGE Ekstralidze. W przeszłości niedziela zawsze była zarezerwowana do oglądania zmagań na ekranie telewizora. W efekcie nie było mowy o wyjściu na trening rowerowy w tym właśnie dniu. To się jednak zmieniło w ostatnią niedzielę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Człowiekowi było szkoda faktu braku wyjścia na łono natury Doliny Drwęcy. W efekcie sport wygrał, a transmisja spotkania Apatora Toruń z Motorem Lublin pierwszy raz w historii była oglądana w aplikacji mobilnej Player (żużel działa tam płynnie bez lagów oraz opóźnień). W przerwie pomiędzy kolejnymi biegami natomiast dalej odbywała się jazda na dwóch kółkach z włączonym ekranem w kieszeni na zasadzie radia z głośnym dźwiękiem.

Gdy tylko usłyszało się moment biegu, na momencie robiło się pauzę na jego oglądanie. I tak z standardowego postoju w parku wsi Złotoria trwającego 20, góra 25 minut zrobiła się godzina na obejrzeniu pierwszych siedmiu biegów rywalizacji (niestety przegranej). Jakby to powiedział klask, wilk syty i owca cała. Dzień nie był zmarnowany na siedzeniu w domu, ponieważ nastąpiło wyjście na dwór. Obejrzany został także lubiany speedway na antenie stacji Canal+ Sport 5 po rebrandingu dawnego nSport+.

(fot. My mobile)

DOLINA DRWĘCY DREWNIANY MOST ZŁOTORIA KASZCZOREK

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt