PREMIERA: Żużel (cykl SGP 2022) uratował platformę streamingową Player

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak sport klasy premium zmienia wszystko na danej platformie streamingowej. Weźmy pod uwagę chociażby usługę Player. Gdyby nie cykl żużlowy Speedway Grand Prix 2022, w żadnym wypadku nie zostałaby wykupiona subskrypcja. Chodzi dokładnie o pakiet Eurosport Extra w podwyższonej niestety cenie 20 PLN z dawnych 15 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To i tak dużo taniej niż w Canal+ Online za 45 PLN miesięcznie, które po podwyżkach kosztuje teraz aż 49 PLN. Mamy więc realne oszczędności rzędu 29 PLN dla miłośników czarnego sportu. Wiemy już, że Bartosz Zmarzlik na torze w Toruniu zostanie Indywidualnym Mistrzem Świata. Gdyby nie obecność żużla, konsument raczej nigdy nie wykupiłby oferty dla programów typu Top Model czy serialu pokroju Na Wspólnej.

Teraz ma je za darmo niejako w bonusie do paczki sportowej, na której możemy śledzić również tenis oraz poczynania na korcie utalentowanej Igi Świątek. Ponadto reklamy na Player nie są takie straszne jak w linearnej telewizji. Ich długość trwania jest zdecydowanie mniejsza. Można je przeżyć jakby to powiedziała młodzież. Cóż, czekamy zatem na sportowe ruchy ze strony HBO Max, Netflix, Disney+ i Amazon Prime Video.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Żużel (cykl SGP 2022) uratował platformę streamingową Player”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt