PREMIERA: Maszyna do pisania, czyli 12.000 artykułów w My mobile z ciągle pierwszym miejscem w Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowita historia, ale właśnie na liczniku pojawił się aż 12.000 artykuł w My mobile. Przy okazji najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce doczekało się odmienionego (nowego) opisu tytułowego, po bagatela 14 latach od samego początku istnienia (2008 rok). Możemy go porównać poniżej na tle chociażby starego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I pomyśleć, że nie tak znowu dawno celebrowano 10.000 publikację. My mobile aktualnie ma bardzo wysoką reputację tzw. Google PR w marketingu internetowym. Codziennością są sytuacje występowania pierwszego miejsca jak giganci w tej właśnie najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej świata w sekcji Najważniejsze artykuły Google News. To pokazuje najwyższą jakość oraz pozycję czy renomę medium technologicznego.

Co ciekawe, być może oficjalnym partnerem My mobile zostanie równie markowy francuski brand. Na ten moment otrzymywane są średnio dwie tygodniowo propozycje współpracy od chińskich (szkoda, że nie polskich), nieco dziwnych podmiotów. Niestety oferty są odrzucane. Wielka szkoda, że treści oryginalne My mobile wyświetliły się tylko raz masowo Polakom w przeglądarce Chrome Discover z rekordem 7 tysięcy czytelników dziennie. Tymczasem maszyna do pisania idzie po 13.000 tekst.

(fot. My mobile)

Nowy opis tytułowy My mobile:

„My mobile to najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce stawiające na produkcje oryginalne, a nie przepisane z internetu informacje”

Stary opis tytułowy My mobile:

„My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe zadziwiające możliwości swojego telefonu. Przedstawiamy tylko najlepsze darmowe aplikacje oraz rozwiązania ze świata telekomunikacji dostępne na każdy telefon”

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt