PREMIERA: 10.000 artykuł w My mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ważny dzień, chwila ma właśnie miejsce. Został bowiem opublikowany aż 10.000 artykuł w My mobile. To kosmiczne wręcz osiągnięcie. Jeszcze półtora roku temu na liczniku było ich 9.000. My mobile przechodzi wielką przemianę. Wiadomości, czyli tzw. newsy są ograniczane do minimum. Zamiast informacji My mobile chce tworzyć możliwie największą ilość autorskich treści.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Śmiało więc te innowacyjne medium o technologiach mobilnych można przyrównać do takiego HBO (z uwagi na liczne premiery) czy Netflix (oryginalne produkcje ze słynnym rankingiem na czele). Jest to swoistego rodzaju nowa jakość w polskim internecie, która ma za zadanie zmuszać czytelnika do myślenia nad dynamicznie zmieniającym się światem w cyfrowych czasach zupełnie tak jak w tygodniku opinii Newsweek Polska. Z czasów początków My mobile zachwycano się przecież technologią 3G.

Dziś 4G (LTE) to powszechny standard, a 5G już zadebiutowało w Toruniu. Celem strategicznym My mobile na ten rok jest współpraca z najlepszymi jakościowo markami utożsamiającymi się ze starą, dobrą blogosferą (w nawiązaniu do publikacji) nie na miesiąc czy dwa na zasadzie przypadkowych zrzutów z domów mediowych, ale najlepiej długofalowo latami coś jak żużlowcy Piotr Protasiewicz (chyba współpracujący 20 lat z japońską firmą Pentel), Greg Hancock (Monster Energy) czy Maciej Janowski (Red Bull).

(fot. HBO/Netflix/My mobile)

MY MOBILE, NOWA JAKOŚĆ W POLSKIM INTERNECIE

ATB – DON’T STOP

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10397 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

11 komentarzy do “PREMIERA: 10.000 artykuł w My mobile”

 1. ja@ja.pl Odpowiedz

  Porównujesz tego bloga do HBO? To może zrób jeszcze płatny dostęp? Rzetelnością nie grzeszysz, masz przeświadczenie, że tylko Ty jesteś nieomylny i traktujesz internet jak swoją piaskownicę. Ale są pewne zasady których łamać nie można.. przykładem na powyższe jest tworzony przez Ciebie i pod Twoje widzimisię ranking.

  • Kamil

   Tak. Sam wiesz jak slaba jest w PL blogosfera tech po tym jak najbardziej utalentowani tworcy przestali tworzyc, a w ich miejscu masz mlodziez klepiajaca w kolko newsy 😐

  • Kamil

   To siw nazywa kreatywnosc. Masie ludzi My mobile pomoglo i o to chodzi 👌

  • Kamil

   „Jaki ten kraj jest smutny, wez kolorowo zyj tu”

   TEDE latwopalni z kapitalnej płyty Vanillahajs 🔥

  • GaduAir

   smutnym krajem nazywasz, powtarzając po takim Tedeku który jest kolorowy jak gile z nosa.
   Niemcy dla Kamila mają rację…To było dawno i nie prawda a teraz jest inaczej XD ale to tylko jeden z licznych przykładów.

  • Kamil

   Nie zawsze Niemcy maja racje, bo ostatnio boli ten kraj brak polskich rak do pracy na najnizszych czytaj najgorszych stanowiskach, ktorych Hans nie chce wykonywac

 2. Kamil Odpowiedz

  A gdyby tak rzucic wszystko i zrobic kanal na YouTube My mobile TV! Co o tym myslicie? PREMIERA nowego odcinka zgodnie z HBO GO, czyli Niedziela 20.00 😉

  • szotyi

   Nie żartuj . Z czego będziemy sie śmiać.

  • Kamil

   Ze Swiata Według Kiepskich 😂😂😂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt