PREMIERA: Nowy, fantastyczny rekord oglądalności My mobile z 7.000 czytelników dziennie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Fantastycznie rozpoczyna się nowy rok dla serwisu My mobile. Tylko tak należy rozumieć historyczny, bo uzyskany w środę 6 stycznia 2020 roku absolutny rekord oglądalności wynoszący przeszło 7 tysięcy czytelników jednego dnia (dokładnie 7.091, co można już śmiało zaokrąglać do 7.100). Wynik jest fenomenalny, ponieważ nareszcie wysoka jakość treści technologicznych dociera do dużej ilości Polaków.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tej chwili mocno jakościowa niegdyś blogosfera się stabloizowała i publikuje wyłącznie milion razy skopiowane wiadomości z bardzo małą liczbą autorskich treści wymagających największego wysiłku kreatywności. Poprzedni rekord wynosił niecałe 5 tysięcy użytkowników. Co niezwykle ważne, rośnie reputacja medium w najbardziej kluczowej wyszukiwarce Google. Trend wzrostowy może być więc jak najbardziej stały, co cieszy.

My mobile nareszcie wyświetla się użytkownikom aplikacji Google Chrome w sekcji Discover w sposób masowy z początkiem roku, choć wcześniej były z tym duże problemy mimo widoczności w Google News. Być może jest to sytuacja zbliżona do eksplozji talentu Adama Małysza po wielu latach suchych, aczkolwiek zawsze występujących ciężkich treningów (sumiennej pracy) na skoczni, o czym możemy usłyszeć w wywiadzie na RMF FM.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “PREMIERA: Nowy, fantastyczny rekord oglądalności My mobile z 7.000 czytelników dziennie”

  • Kamil

   Podziękował, teraz fajnie byłoby zrobic My mobile NETFLIX z pomoca duzego inwestora i tanim abo 4,99 PLN 🙂 #original_content

  • Kamil

   Moze spełni się sen i będę miał 10 tysięcy czytelnikow dziennie jak dobry wujek Google z Kalifornii zacznie w pełnym wymiarze wyświetlać jakościowy #original_content z My mobile wszystkim Polakom w Google NEWS oraz przeglądarce Chrome w sekcji Discover na tle obecnych portali przepisujących głównie ciągle te same informacje 🏆

 1. Melchior Odpowiedz

  Hahha jaki skormny chłopak. Porównał sie do Małysza. Pewnie rodzina dumna, ze maja drugiego Małysza w domu. Nie ma takiego słowa jak stabloizował. Tabloid a nie Tabloiz.

  • Kamil

   Lepiej porównywać się do Adama giganta skoczni, niz do naczelnego tabloidu, a podcast z linku bardzo fajny na RMF FM 👌

 2. Kamil Odpowiedz

  Moj maly jakościowy Netflix ORIGINALS rośnie w siłę jak udziały Android 🔟❤️🤖 #nostalgia

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt