5G nareszcie trafia do karciarzy w ofercie Orange 1 TB

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, prośby zostały wysłuchane. Sieć komórkowa Orange bowiem włączyła technologię super szybkiego internetu 5G również do oferty na kartę. Wszystko za sprawą darmowej usługi o nazwie 5G Pass. Jest ona dostępna dla popularnych karciarzy aż do 30 czerwca 2022 roku i najprawdopodobniej zostanie wtedy przedłużona dalej na zawsze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Tym samym słynne Orange 1 TB na kartę zyskało 5G, na którego brak mocno narzekało My mobile. Standard 5G aktywujemy wiadomością SMS o treści 5G wysłaną na numer 595 (koszt według aktualnie posiadanej taryfy). Co warto nadmienić, z uwagi na fakt zastosowania innych pasm częstotliwości prędkość Orange 5G będzie wynosiła maksymalnie 370 Mb/s, a nie 600 Mb/s jak chociażby w Plusie.

Ponadto wielu mocno zawiedzionych użytkowników pomarańczowego telekomu raportuje gorsze wyniki niż na łączności LTE typu jakże skromnych 40 Mb/s. Dochodzi więc do paradoksów w Orange, że w sieci 5G mamy wolniejszy Internet niż w 4G poprzedniej generacji. Tak skomplikowania jest telekomunikacja w iście marketingowym wydaniu przez dostawców. Trzeba też pamiętać o ograniczeniu wyłącznie do wspieranych smartfonów dostępnych w portfolio produktowym Orange.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “5G nareszcie trafia do karciarzy w ofercie Orange 1 TB”

 1. Adam Odpowiedz

  No i byłaby to naprawdę super oferta, miażdżąca innych operatorów, gdyby nie jeden fakt. 5G w Orange działa WOLNIEJ niż 4G.

  5G w Orange jest bezużyteczne. Najmniejszy zasięg, a prędkość w zdecydowanej większości przypadków niższa niż 4G/LTE.

  • Kamil

   Dla mnie kolejny wazny powod, aby miec oferte Orange 1 TB na karte ?

 2. marco Odpowiedz

  Kiedyś rzecznik Orange stwierdził że firma nie będzie uruchamiać pseudo 5G tylko poczekają na docelowe częstotliwości. Niestety proces się przedłuża i prawie wszyscy jadą na pseudo 5G więc nie ma co się dziwić. Dla mnie najważniejsze jest że operator zapewnia prawie wszędzie dobrze działające lte gdzie w wielu miejscach osiąga prędkość 100 Mb/s. Kilka razy udało mi się znaleźć w miejscu gdzie przekroczyło 200 Mb/s (rekord 221 Mb/s).
  Tak jak pisałem na początku roku że ten rok jeszcze nie przyniesie przełomu w tej dziedzinie ale przyszły powinien być lepszy, zwłaszcza że pojawia się coraz więcej sprzętu 5G w dobrej cenie.

  • Kamil

   Co nie zmienia faktu, iz fajnie byloby miec na ekranie logo 5G w nowej Sony Xperia 5 III ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt