PREMIERA: Wielka wdzięczność dla usługi Google Stadia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Duże słowa uznania należą się dla platformy streamingowej Google Stadia. To właśnie dzięki zabawie w chmurze możemy łatwo oraz szybko poznawać zupełnie nowe gry. Wcześniej pod żadnym pozorem nie instalowalibyśmy na mało wygodnym komputerze tytułów pokroju Mafia 3, Dirt 5, Hitman 3 czy Destiny 2. Przyczyną byłoby oczywiście lenistwo połączone z brakiem czasu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak to włączamy telewizor z przystawką multimedialną Chromecast 4 wyposażoną w Google TV i po sprawie. Następnie możemy usiąść na kanapie z bezprzewodowym kontrolerem Xbox. Co warto nadmienić, Google Stadia ma również darmowe gry bez wykupionej subskrypcji. To może być dla niektórych naprawdę spora, ale jakże miła niespodzianka. Dla porównania Netflix blokuje całkowicie aplikację bez uiszczenia opłat.

W ostatni weekend nie obyło się bez mocno irytujących błędów. Nie działała bowiem funkcja wprowadzania danych do elementów formularza. W efekcie nie było żadnej możliwości zagrania w uznany hit, czyli Assassins Creed Odyssey. Bug został opisany na witrynie typu Fan Page na Facebooku My mobile www.facebook.com/mymobilepl/posts/5100325593344987. Kto wie, może za kilka tygodni będzie to darmowa FIFA 22.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Wielka wdzięczność dla usługi Google Stadia”

  1. Kamil Odpowiedz

    Pro tip jak naprawic lagujace Google Stadia na laczu szybszym niz minimum. Gramy na pale na lagach az wyswietli sie bug z rozlaczonym padem Bluetooth, nastepnie juz wszystko smiga na Google TV 🙂

    • Kamil

      Podczas testow wieczornych znowu lagowalo Stadia na Google TV i ponownie pomogl bug z rozlaczonym padem Xbox na lacznosci Bluetooth 🎮

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt