PREMIERA: 100 GB miesięcznie za free, nowy fenomenalny trend w polskiej telekomunikacji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Prawdziwe trzęsienie ziemi możemy obserwować na polskim rynku telekomunikacyjnym. I bardzo dobrze jakby to powiedział klasyk. Tylko tak należy rozumieć oferowanie za darmo niejako w bonusie 100 GB do wykorzystania przez miesiąc, a łącznie aż 1,2 TB danych rocznie. W dedykowanych ofertach No Limit na kartę takie rozwiązania oferują zarówno T-Mobile, Orange czy Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z graczy strukturalnych W4 nie ma go zdecydowanie najsłabszy Plus, a szkoda. Wszak to właśnie on dysponuje najpotężniejszą mocno technologią 5G jak niegdyś 4G (stąd właśnie pochodziło określenie w jego starych reklamach lider technologii LTE, a później LTE Advanced, w skrócie LTE-A). Co niezwykle ważne, bezpłatne 100 GB dołączyło ostatnio do Play. Jego karciarze będą wręcz zachwyceni nowymi możliwościami.

Mamy więc swoistego rodzaju powtórkę z rozrywki, a dokładniej mówiąc Eldorado w Red Bull Mobile sprzed blisko dekady. W 2013 roku bowiem ta submarka Play miała kapitalne rozwiązanie aż 200 GB za darmo połączonych z lejkiem 2 Mb/s. To był wówczas prawdziwy przełom. Teraz natomiast nie jedna, a trzy sieci komórkowe rozdają klientom 100 GB bezpłatnie co miesiąc. Będzie zatem w sam raz po szybkie surfowanie po sieci 5G.

(fot. Play/My mobile)

REKLAMA DARMOWEGO 100 GB CO MIESIĄC W PLAY NA KARTĘ

Przygotowane przez

jest autorem 12458 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: 100 GB miesięcznie za free, nowy fenomenalny trend w polskiej telekomunikacji [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Czekam na podobna promke ze strony A2Mobile (wszak maja najlepsze 5G Plusa), inaczej przesiadka po wielu latach do T-Mobile lub Play (mam 500 metrow od nadajnika i to moze zawazyc) 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt