5G trafia do Orange na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Sieć komórkowa Orange dołącza do grona operatorów na kartę z dostępnością technologii super szybkiego mobilnego internetu 5G. Ostatnio tej sztuki dokonał Plus, a jeszcze wcześniej Play. Tak naprawdę więc do kompletu brakuje nam Pre-paidu od magentowego T-Mobile. Kto wie, może ten moment nadejdzie szybciej niż myślimy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

5G w Orange na kartę jest dostępne w przypadku wykupienia No Limitu za 39 PLN na 31 dni. W zamian otrzymujemy rzecz jasna nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS połączone z MMS. Do tego dochodzi pakiet danych 20 GB z lejkiem bezpieczeństwa (najprawdopodobniej jest to poziom 64 kb/s typowy dla pomarańczowego telekomu). Na deser mamy też Social Pass, czyli aplikacje społecznościowe bez naliczania transferu.

Co prawda nie jest on tak spektakularny jak No Limit VOD w T-Mobile Go (co słusznie zauważają czytelnicy My mobile), ale lepsze to niż nic. W efekcie trochę paczki zaoszczędzimy z tych 20 GB podczas użytkowania tytułów Facebook, Messenger, TikTok czy Instagram. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie Orange biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/hello5g-i-social-pass-w-usludze-bez-limitu-nowosci-w-orange-na-karte.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “5G trafia do Orange na kartę”

  1. adik Odpowiedz

    Czyli co mamy 9 zł dopłacać za to pseudo 5G – dobry żart.
    To jest tak samo jak w Play gdzie tylko i wyłącznie w jednej taryfie mamy to. Pod tym względem są za Plusem który daje 5G do każdej taryfy prepaid, bez jakiegoś wyszczególniania na taryfy z 5G i bez 5G.

  2. Kamil Odpowiedz

    T-Mobile Go 40 GB za 39 PLN przebija oferte dwukrotnie, w dodatku na deser No Limit z rozmowami/sms oraz VOD w jakosci HD 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt