PREMIERA: Orange 1 TB na kartę z 5G, to byłby hit

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie tylko konieczność płacenia z góry 360 PLN za rok jest największą wadą Orange 1 TB na kartę. Te wciąż przełomowe rozwiązanie ma jeszcze inną irytującą wadę. Chodzi o brak dostępu do technologii 5G. Co prawda pomarańczowy operator przygotował inną ofertę w Pre-paid ją obsługującą, ale niestety nie jest już ona tak mocno atrakcyjna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o rozwiązanie typu No Limit (rozmowy z wiadomościami) połączone 5G z zaledwie 20 GB w cenie 39 PLN. Z pewnością propozycja tłumów nie porwie na co liczył francuski telekom. Szkoda aż chciałoby się powiedzieć. Lepiej dodać 5G do kapitalnego Orange 1 TB na kartę i będzie pozamiatane jakby to powiedziała młodzież. Wtedy jakże skromna paczka 20 GB zmieni się w przeszło 80 GB. To naprawdę sporo jak na telefon.

Większość konsumentów nawet nie dobije do 40 GB danych, a co dopiero jej podwojonej ilości (średnia miesięczna z rocznej wartości 1 TB). No cóż, pozostaje tylko mieć nadzieję na szybkie ulepszenie rozwiązania Orange 1 TB. W połączeniu z 5G może na momencie stać się hitem (zwłaszcza wśród mocno świadomych klientów tzw. geeków technologicznych), nawet pomimo relatywnie dużego progu wejścia prawie 400 PLN za mobilną wolność.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Orange 1 TB na kartę z 5G, to byłby hit”

 1. marco Odpowiedz

  Spokojnie nawet po lte w Orange są zadowalające prędkości. A co do 5G to na pewno pojawi się i w tej ofercie tylko sieć musi być rozbudowana. Na razie nie ma jeszcze przetargu a udostępnienie 5G jest także w interesie operatora. Obecnie na kartę mamy dostęp do 5G u wszystkich z wielkiej czwórki.

  • Kamil

   Ja mam dramat po LTE tylko 20 Mb/s w dzien 😐

 2. marco Odpowiedz

  5G i tak na początku będzie rozbudowywane (lub jest) w dużych miastach w miejscach gdzie obecnie mamy dobry zasięg lte+ U mnie w domu po lte przeważnie 35-70 Mg/s ale 100 metrów dalej przekracza 200 Mb/s więc po co mi dziś 5G? Jak będę zmieniał kiedyś telefon to na pewno wybiorę ten z 5g jak będzie w dobrej cenie ale na siłę nie bedę przepłacał aby mieć 5G. Po przetargach dostęp do 5g będą mieć wszyscy a i sprzęt będzie tańszy 🙂

  • Kamil

   Portal Tabletowo robil testy 5G od T-Mobile i wyszlo calkiem nieźle w Rzeszowie, nawet 300 Mb/s 😱 Moj rekord póki co to 100 Mb/s na 4G aka LTE 🚀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt