PREMIERA: Orange 1 TB na kartę na dobrą sprawę posłuży za Internet domowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Kapitalna oferta od Orange 1 TB na kartę jest już z nami od prawie dwóch lat (ach, jak ten czas niesamowicie szybko leci). Co ciekawe, wybrani jej klienci postanowili go używać jako swoistego rodzaju łącze internetowe dla domu. Opisana za chwilę historia wydarzyła się na faktach. Dany konsument nie ma w zwyczaju oglądać platform streamingowych HBO GO czy Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Używa internetu wyłącznie do przeglądania witryn, czyli klasycznego surfowania po sieci web. W takiej sytuacji faktycznie 50 GB danych na miesiąc do wykorzystania jest aż nadto. Dzieje się tak przy założeniu, że w telefonie zużywamy 35 GB co 30 dni. Łącznie mamy limit 85 GB, który po przemnożeniu przez 12 miesięcy daje nam wyżej nadmienione 1 TB. Jeśli zaś w smartfonie nie oglądamy YouTube to nawet 15 GB wystarczy (nie 35 GB).

I tym dziwnym sposobem otrzymaliśmy produkt niemalże idealny. Do pełni szczęścia w Orange 1 TB na kartę potrzeba jedynie chyba technologii 5G oraz ewentualnie przyjemnego lejka 2 Mb/s jaki kiedyś był dostępny w Red Bull Mobile. Słynna w branży telekomunikacyjnej promocja Darmowy Internet LTE, w skrócie DIL przejdzie na stałe do jakże pięknej historii. Po jej zamknięciu Red Bull Mobile był już tylko swoim cieniem.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Orange 1 TB na kartę na dobrą sprawę posłuży za Internet domowy”

  • Kamil

   Gdybym nie ogladal Apple TV tez wystarczyłoby mi te 50 GB na miesiac, cyk myk Wi-Fi tethering i po sprawie na te 2/3 dni na kompie router z internetu Orange

 1. krzysztof szwed Odpowiedz

  Mieszkam w Katowicach ale w takim dziwnym miejscu iż nie odbiera telewizja a sieć 2g ledwo na jednej kresce . Jedynym wyjściem jest światłowód orange:). Kilka kroków dalej wraca sygnał. co ciekawe nie mogę zapłacić nawet za pizze kartą bo terminal nie ma zasięgu.

 2. Derick Odpowiedz

  Na przeglądarce z opcją włączenia kompresji wideo jak mobilny Yandex Browser, do tego z rozszerzeniem Bloker reklam AdGuard Beta z chrome.google.com/webstore/search/Bloker%20reklam%20adguard?hl=pl i można normalnie używać jako domowy bez specjalnego patrzenia na zużycie danych. Mobilny router z anteną zewnętrzną i kablówka czy światłowód zbędny o ile ktoś nie gra w gry sieciowe i nie ściąga dużych plików.

  Jak ktoś chcę tanio, to promocja Plusa z 40GB za 5taka, ale u nich LTE przeważnie ledwo zipie, więc tylko jeśli jest się w zasięgu 5G i ma się sprzęt.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt