1 TB w Orange na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Innowacje to słowo klucz. Bez niego nie byłoby My mobile. Przepisywanie newsów z zagranicy jak to robi 99% fatalnych polskich mediów (nie tylko technologicznych) całkowicie mija się z celem. Trzeba dodawać coś od siebie. Pewnego rodzaju wartość dodaną, a najlepiej autorskie treści czy produkty. Sieć komórkowa Orange właśnie postawiła na bardzo ciekawą oraz innowacyjną ofertę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W cenie 300 PLN na rok czasu otrzymujemy bowiem 1 TB danych, co skutkuje praktycznie nieograniczonym surfowaniem po sieci web na ekranie smartfonu. Ciężko jest bowiem wykorzystać 30 GB danych miesięcznie przy całkiem swobodnym używaniu internetu (w Orange wychodzi około 85 GB na 30 dni). Wszystko rzecz jasna w najwyższych możliwych transferach oferowanych przez operatora (regulamin mówi o wartościach przeszło 200 Mb/s, a nie 15 Mb/s jak w T-Mobile). To nie koniec atrakcji.

Do tego bowiem dochodzi klasyczny No Limit na rozmowy (z numerami stacjonarnymi) i wiadomości SMS. Na deser otrzymujemy również pakiet danych do wykorzystania w roamingu Unii Europejskiej o całkiem przyjemnej wielkości 25 GB. Rozwiązanie włączymy krótkim kodem *115*1*365#. Jedyny jej minus to chyba fakt płacenia z góry. Tak to jest ona przełomowa. Z pewnością będzie to mocny VAS w nadchodzącym zestawieniu My mobile RANKING. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie biura prasowego.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “1 TB w Orange na kartę”

  • Kamil

   Ostatni będą pierwszymi. Tak jest napisane w Piśmie

   – Marian Paździoch 😉

 1. marco Odpowiedz

  Wbrew pozorom to przełomowy ruch ze strony Orange, zapewniający elastyczny pakiet danych na cały rok (łącznie z roamingiem) i spokój na cały rok z rachunkami. Jeszcze niedawno sporo osób płaciło 300 zł abonamentu na miesiąc więc wbrew pozorom to nie dużo przy tak wielkim pakiecie danych. Poza tym po doładowaniu za 300 zł zyskujemy dodatkowo 150 Gb dodatkowo za doładowanie i 30 zł do skarbonki które można przelać na konto główne.
  Znam wiele osób które cenią ofertę abonamentową za to że nie muszą pamiętać o doładowywaniu pomimo że płacą więcej. Teraz ten problem odpada na rok.

  • GaduAir

   Orange pokazało pazur…CzekaMy na A2Mobile, Virgin i LycaMobile oraz wRodzienie i Klucz, no dobrze, Ja czekam:P

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt