PREMIERA: Najpiękniejszy pilot w historii technologii ma Apple TV 3rd

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kto by się tego spodziewał, ale najpiękniejszy pilot w historii technologii ma Apple TV 3rd. Ta już oficjalnie znajdująca się na liście produktów porzuconych multimedialna przystawka może się pochwalić naprawdę urodziwym nawigatorem. Nawet zdecydowanie nowsze Apple TV 4K czy Chromecast 4 nie posiadają aż tak ładnego pilota.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przystawka z Google TV na pokładzie dysponuje bowiem zdecydowanie masywniejszym czy grubszym nawigatorem. Z kolei urządzenie Apple TV 4K posiada nieco większy pilot na tle tego genialnego z Apple TV 3rd, aczkolwiek mocno podobny. W dodatku jest on zdecydowanie bardziej masywniejszy oraz kanciasty. Co ciekawe, stary pilot z Apple TV 3rd wystąpił serialu Od Nowa na platformie streamingowej HBO GO.

Ta historia jasno pokazuje, iż nie wszystko co najnowsze jest automatycznie najlepsze. Aktualizacje oprogramowania również czasami więcej psują niż naprawiają. To dlatego tak wielu konsumentów porzuciło niemalże całkowicie sklep Google Play w kwestii wykonywania uaktualnienia oprogramowania. Wszystko przez znikome korzyści z tytułu ich wykorzystywania. Wręcz przeciwnie. Mogło dojść nawet do pogorszenia w aplikacjach.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Najpiękniejszy pilot w historii technologii ma Apple TV 3rd”

 1. LechM Odpowiedz

  Ta jasne… Czyli Apple plagiatuje Xiaomi?
  Szalenie podobny, no zbieg okoliczności pewnie, ma MiBox którego używam od lat.

 2. GaduAir Odpowiedz

  Opłaty za BOK byś wyartykułował o procederze niezwracania pieniędzy gdy zawinił operatora oraz gdy pobiera opłaty za połączenia kiedy nie może oficjalnie tego robić…a to są kokosy w skali tylu lat/dekad.

  • Kamil

   Orientujesz się może jakie są prowizje w mBank za pobranie kasy z innego bankomatu od tych wspieranych czy kwoty ponizej 100 ziko? Mam pomysl na fajny material

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt