Nowe, fantastyczne Apple TV 4K (2021) wraca do starego designu pilota

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i stało się. Za nami konferencja giganta z Cupertino w spektakularnej siedzibie Apple Park. Najbogatsza firma świata z logo nadgryzionego jabłka przedstawiła chyba najciekawszy produkt. Zdaniem My mobile bez wątpienia jest to Apple TV 4K (2021) z wydajniejszym procesorem, aczkolwiek o graniu na poważnie na tej multimedialnej przystawce możemy zapomnieć.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co jednak najlepsze, mamy nowy i jednocześnie stary pilot. Rodem jest on z Apple TV 3rd. Ponadto występował w serialu HBO GO o nazwie Od Nowa. Dokładniejsze zdjęcia serwis My mobile prezentował na witrynie typu Fan Page na Facebooku www.facebook.com/mymobilepl/posts/4348536835190537. Podobieństwo jest uderzające wliczając w to zarówno metaliczny kolor jak i charakterystyczne pokrętło z kultowego iPoda.

Za Apple TV 4K (2021) w wersji 32 GB przyjdzie nam zapłacić 899 PLN, zaś dla bardziej wymagających konsumentów 64 GB odpowiednio 999 PLN. Dokładniejsze informacje znajdziemy w komunikacie prasowym Apple www.apple.com/pl/newsroom/2021/04/apple-unveils-the-next-generation-of-apple-tv-4k. Ku zaskoczeniu, wciąż nie mamy zaktualizowanej witryny www.apple.com/pl/apple-tv-4k. Stąd przekierowanie do sklepu z przypomnieniem o darmowym bonusie, czyli rocznym Apple TV+.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Nowe, fantastyczne Apple TV 4K (2021) wraca do starego designu pilota”

  1. Kamil Odpowiedz

    Ponoc nowy pilot nie ma zyroskopu na tle Apple TV 4th, takze do gier sie średnio nadaje (tvOS wspiera kontroler Xbox) ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt