PREMIERA: Ściereczka Apple za 99 PLN niezgodna z iPhonem 5S

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ściereczka od Apple za 99 PLN to bez wątpienia hit internetu. Tym bardziej, że zwykła szmatka kosztuje maksymalnie 4-5 PLN w wielu popularnych porównywarkach cenowych. Tak więc firma z logiem nadgryzionego jabłka na samej marce zyskuje marżę w wysokości 95 PLN na tle mniej zanej organizacji. W tym miejscu jednak My mobile zwróci uwagę na zupełnie inny szczegół.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o oficjalną zgodność szmatki Apple z wybranymi produktami. Okazuje się bowiem, iż nie jest ona zgodna z iPhonem 5S w co aż trudno uwierzyć. Oczywiście na iPhona SE (2016) dostępność jest, choć ma on dokładnie taką samą bryłę. Marketing u giganta z Cupertino wchodzi więc na zupełnie wyższy poziom. Przecież każda ściereczka jest odpowiednia na zdecydowaną większość słuchawek z podobnymi wyświetlaczami.

Wszak wszędzie zadanie jest te same, mianowicie oczyścić przedni oraz główny ekran. Tymczasem Apple postanowiło sobie z tego zrobić biznes dla miłośników marki. Więcej szczegółów o ściereczce znajdziemy na oficjalnej podstronie producenta www.apple.com/pl/shop/product/MM6F3ZM/A/%C5%9Bciereczka-do-czyszczenia. Raczej w kraju nad Wisłą nie będzie to hit sprzedaży, czego nie można powiedzieć o dajmy na to szalonym USA.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Ściereczka Apple za 99 PLN niezgodna z iPhonem 5S”

 1. kutrapalli Odpowiedz

  chłopcy z Appla doszli do wniosku że skoro dzieciaki kupują ich chińskie telefony za 2-2,5 razy tyle ile porównywalny sprzed konkurencji to czemu nie wcisnąć naiwniakom superhiperultra ściereczki… komus kto kupił tel Appla można wcisnąć wszystko zwlasza jak nazwie się to technologia które większość użytkowników Appla nawet nie próbuje zrozumieć bo po co jak jest jabłko;))

  • Kamil

   Moim zdaniem zdrowo przesadzili, choc pewnie tzw. zaslepionych klientow nie brakuje z logo jablka 😉

 2. Adam Odpowiedz

  Ściereczka z 99 zł to… naprawdę tanio! Oczywiście w porównaniu do innych akcesoriów Apple, które wcześniej wypuścili. Pamiętacie podstawkę do monitora? A kółka? A więc zaglądamy właśnie do sklepu i sobie przypominamy. 😀

  Podstawka 4799 zł
  Uchwyt VESA 999zł
  Zestaw nóżek 1499zł
  Zestaw kółek 3499zł

  Gdyby normalna firma wypuszczała produkty w takich cenach, to by zbankrutowała z powodu zerowej sprzedaży. Ale to Apple. Apple może. Fani kupią. A że te nóżki czy kółka są warte maksymalnie 200zł – co tam. Kiedyś się śmiałem, ale Apple faktycznie staje się obecnie jakąś sektą. 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt