PREMIERA: Tylko 3 przyciski, więcej nie potrzeba

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Firma Apple od lat słynie z udanego wzornictwa swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku kultowego wręcz designu pilotu do przystawki multimedialnej Apple TV 3rd. Co ciekawe, ładniejszego od tego ciemnego z nowszego Apple TV 4K lub HD (dawniej zwane jako Apple TV 4th). Wszystko za sprawą wyglądu zbliżonego do kultowego muzycznego iPoda.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto na dobrą sprawę posiada on zaledwie 3 przyciski i bardzo dobrze. Im mniej tym lepiej, mniejszy chaos. Mamy nawigacyjny okrąg, menu oraz play/pauza. To wszystko. Idealnie się taki zestaw później sprawdza podczas nawigacji po interfejsie. Nie ma porównania z pilotem telewizora Samsunga z dużą liczbą przycisków. Tak powinna wyglądać ergonomia. Pilot z Apple TV 3rd wystąpił nawet w serialu Od Nowa na HBO.

Niestety trzeba w nim wymieniać baterie, co jest nieco męczące. Nowszy czarny pilot (z touchpadem) od Apple TV 4K czy HD posiada akumulator z ładowarką. Przez to nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z zakupem metalicznych tabletek w sklepie z elektroniką lub kiosku. To chyba jest jedyna tak poważna niedogodność. Reszta to zalety jak chociażby srebrne wykończenie niczym na powyższym zdjęciu do artykułu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt