PREMIERA: NajwiÄ™ksza wada blogów Antyweb i Spider’s Web [My mobile TV]
|
|
|
- sobota, Październik 23, 2021, 6:17
- News
- 1 komentarz

Komercjalizacja niszczy sztukÄ™. Te okreÅ›lenie doskonale pasuje do blogów technologicznych Antyweb i Spider’s Web. Pierwszy z nich pozyskaÅ‚ inwestora z kapitaÅ‚em miliona zÅ‚otych, zaÅ› drugi wypÅ‚ynÄ…Å‚ na szerokie wody za sprawÄ… wieloletniego sponsoringu od Nokii Lumia (po przejÄ™ciu przez Microsoft). Niestety, ale z czasem jakość tych mediów bardzo spadÅ‚a kosztem iloÅ›ci.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Wszystko przez fakt, że najbardziej utalentowani pisarze założyciele przestali tworzyć treści. Zajęli się managmentem. W efekcie jakościowa blogosfera zmieniła się w zwykłe portale internetowe z ogromem skopiowanych newsów na akord, od których przecież odstawała poziomem. Przez to wielu porzuciło czytanie artykułów, choć kiedyś były konsumowane wszystkie w skali dwóch na dzień (na tle obecnych trzydziestu).
Aktualnie witryna Spider’s Web laguje iPhona 5S. W przeszÅ‚oÅ›ci podobny awans na stanowisko w zarzÄ…dzie uzyskaÅ‚ lubiany dziennikarz Tomasz Smokowski. PrzypÅ‚aciÅ‚ to jednak ciężkÄ… depresjÄ…. W efekcie wróciÅ‚ do najbardziej lubionego zawodu dziennikarza. Z pewnoÅ›ciÄ… monotonne sÅ‚upki w arkuszu kalkulacyjnym nie dawaÅ‚y radoÅ›ci. Wielka szkoda, iż już nie powróci stary Antyweb z dwoma dobrymi oryginalnymi publikacjami na dobÄ™.
(fot. Antyweb/Spider’s Web/My mobile)
–
DEPRESJA TOMASZA SMOKOWSKIEGO
–
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
1 komentarz do “PREMIERA: NajwiÄ™ksza wada blogów Antyweb i Spider’s Web [My mobile TV]”
Skomentuj







Szokujace wyniki Antyweb, baniol w rok i srednio 100k PLN miesiecznie zysku netto. Internet to przyszlosci, a My mobile w niej jest 😉
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/antyweb-wyniki-finansowe-2020-rok-wzrost-wplywow-o-29-proc-i-podwojony-zysk
Zupelnie przypadkowo odkryte via My mobile RESEARCH