La Passion

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

la-passion

Ludzie mają różne pasje. Jedni lubią wędkarstwo, jeszcze inni słuchać muzyki czy jeździć na rowerze. Jeszcze inni obserwują jak dynamicznie rozwija się mobilność, a dokładniej mówiąc zdumiewający z każdym rokiem coraz bardziej świat telekomunikacji. Właśnie osiągnięto kolejny ważny sukces w niniejszej witrynie. W serwisie My mobile bowiem został opublikowany 6.000 artykuł.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ten zaszczyt przypadł, co również jest ciekawe arcyważnemu wydarzeniu, bo dotyczącemu oficjalnej już zapowiedzi udostępnienia aktualizacji wszystkim posiadaczom smartfonów z Windows Phone 8 do Windows 10. Z pewnością w tym momencie miliony osób na całym świecie z dumą przyznało, że dobrze zrobiło stawiając na urządzenie z mobilnymi kafelkami na tle największej platformy komórkowej świata borykającej się wciąż z fragmentacją.

To naprawdę niesamowite, że uzbierało się już 6.000 artykułów w My mobile mimo dużej selekcji w wybieraniu treści na temat wyłącznie najlepszych aplikacji, najciekawszych promocji czy też najbardziej praktycznych porad. Oczywiście nie zabrakło ciekawych i ważnych wydarzeń ze świata telekomunikacji. Poniżej prezentowany jest teledysk znanego włoskiego DJa Gigi D’Agostino o tytule La Passion (z kapitalnego albumu L’Amour Trojours) opowiadającym właśnie o pasji tworzenia.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

6.000 ARTYKUŁÓW W MY MOBILE TO DUŻE OSIĄGNIĘCIE

6-000-artykulow-to-efekt-telekomunikacyjnej-pasji

GIGI D’AGOSTINO – LA PASSION


My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “La Passion”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt