PREMIERA: Superpower, czyli super moc twórców sieciowych [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niesamowita sprawa. Blogerzy i YouTuberzy mają zaskakującą super moc w internecie jak bohaterowie komiksów Marvela niczym super produkcji z Hollywood. Tylko wyrażą swoje zdanie czy opinię to momentalnie lądują w sekcji najważniejsze artykuły/wiadomości wyszukiwarki Google. Co ciekawe, coraz częściej zdarza się to również w przypadku miniaturek z YouTube.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście nie każdy ma ten przywilej, opiniotwórczość, a głównie jakościowi twórcy internetowi. Ci technologiczni są wręcz na równi z celebrytami z małego ekranu. Tradycyjna prasa czy telewizja odchodzi powoli do lamusa. Zastępują ją odpowiednio platformy WordPress oraz YouTube, gdzie czytelnik odpowiada dziesięciu widzom pod względem kosztów marketingowych Google Ads (100 tysięcy odsłon równa się milionowi).

Swoją drogą można też dodać inne grupy, czyli Instagramerzy i TikTokerzy. Za chwilę dojdą do tego podcasterzy walczący z tradycyjnym radiem. Oni też mogą mieć swoje tzw. superpower. Do tej pory super moc w przekazywaniu lub wręcz budowania opinii społecznej była zarezerwowana wyłącznie dla wielkich korporacji z armią dziennikarzy. Teraz każdy może z nimi powalczyć. Wystarczy jedynie determinacja, systematyczna ciężka praca (niczym trening w sali sportowej) połączona z talentem.

(fot. HBO/My mobile)

DUŻĄ MOC MAJĄ NIEZALEŻNI TWÓRCY INTERNETOWI

SNAP – THE POWER

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Superpower, czyli super moc twórców sieciowych [My mobile TV]”

  • Kamil

   Kamillo ma super moc niczym superhero jak Wonder Woman albo The Boys 🦸‍♂️

 1. Derick Odpowiedz

  Jacy tam oni niezależni,… to sługusy wielkich prywatnych przestępczych korporacji. Muszą śpiewać tak jak im zagrają. Nikt kto publikuje pod skrzydłami Google, FB i podobnych nie jest niezależny. Przejrzyj sobie witrynę prism-break.org/pl/ i zobacz co jest tam napisane. Jakie oprogramowanie, usługi są otwarto źródłowe i wolne od zamordyzmu korporacji na usługach służb kontrolujących każdy przejaw aktywności usługodawcy i biorcy.

 2. Derick Odpowiedz

  Jakie oryginalne treści masz? To że przepiszesz wyczytane gdzie indziej newsy swoim językiem, nie oznacza oryginalności. Trzeba mieć źródła z pierwszej ręki, tak aby inni po tobie papugowali. Gdyby tak było i była jakość, to byś we wszystkich przeglądarkach był w agregatorach info. Tak, tak, inne przeglądarki takie Chrome Discovery, pod swoimi nazwami miały szybciej niż ten shit od Google, który zawsze jest na końcu z innowacjami. Tyle że o tym nie wiesz, bo siedzisz w bańce hegemonów internetowych.
  Samochwalenie nie zmieni rzeczywistości osobistej twojej słabości. Przekroczysz 40tkę, to może,może zrozumiesz jakie bzdety teraz wypisujesz.

  • Kamil

   Bzdury opowiadasz. W marketingu internetowym Google promuje newsy, a nie autorskie tresci wg. zalecen SEO rzekomych. Wiem to z pierwszej reki, bo z analityki My mobile RESEARCH

  • Kamil

   Derick, wpisz w Google: Dare To Leap i zobacz kto jest pierwszy 🙂 Mega moc aka power, oto mi chodzi 🚀

   1. My-mobile.pl 🏆 #original_content
   2. Realme

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt