PREMIERA: Telefony Huawei wycofane ze sklepu RTV Euro AGD [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Aż chciałoby się zacytować słowa piosenki zespołu Elektryczne Gitary o tytule To Już Jest Koniec. Smartfony Huawei bowiem czeka niezbyt świetlana przyszłość. W dodatku podczas przypadkowej rozmowy z sprzedawcą okazało się, że sieć marketów z elektroniką o nazwie RTV Euro AGD całkowicie wycofała inteligentne telefony komórkowe tego chińskiego producenta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To oznacza jedno. W fizycznych sklepach RTV Euro AGD nie kupimy nowych smartfonów Huawei. Wszak nie ma się co temu jakże mocno negatywnemu stanu rzeczy dziwić. Mało kto nabędzie telefon za kilka tysięcy złotych bez podstawowych usług Google jak chociażby poczta Gmail lub aplikacja YouTube. Ponadto zwykły konsument nie ma czasu na zabawy z ręcznym instalowaniem plików APK z źródeł innych niż repozytorium Google Play.

W Chinach internetowy koncern nie ma aż tak dużej pozycji, więc tam Huawei może spokojnie przetrwać. Wystarczy nadmienić komunikator WeChat deklasujący Messengera od Facebooka. W Polsce jednak nie ma on najmniejszych szans. Swoją drogą to szkoda, iż na skutek przepychanek politycznych niszczony jest udany producent. Huawei P30 Pro bowiem uchodzi za prawdziwą legendę telekomunikacji z kapitalnym aparatem.

[AKTUALIZACJA]

Według zapewnień Huawei Polska, sprzedaż smartfonów odbywa się normalnie. Błędną informację zatem podał pracownik sklepu.

(fot. Huawei/RTV Euro AGD/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Telefony Huawei wycofane ze sklepu RTV Euro AGD [aktualizacja]”

 1. Marszczak Odpowiedz

  Co Ty chrzanisz człowieku? Huajlej został ukarany za napisanie, umieszczenie i używanie szpiegowskiego oprogramowania w sprzęcie telekomunikacyjnym. Za takie zachowanie ban to jest minimum. Dlatego chińskie goeno ma zakaz w cywilizowanych krajach sprzedaży swoich produktów. To co zrobili jest naganne, a niemoralne z Twojej strony jest pomijanie tego wydarzenia.
  Ja wiem, ze kazdy jeść musi, ale wojny nie ma i można zarabiać w uczciwy sposób.
  Wyglada na to, ze ani Ty ani hujlej tego nie rozumiecie.

  • Marszczak

   Odnieś się do mojej wypowiedzi i nie stosuj sztuczek manipulacyjnych w postaci zmiany tematu na ten z d..y.
   Uczciwość wymagałaby podania powodu banowania, nie?

  • Kamil

   Huawei twierdzi, ze nie szpieguje. Kto ma zatem racje, oni czy USA?

 2. Marszczak Odpowiedz

  Dodatkowo, wechat jest popularny, bo chiński wspaniały rząd blokuje ludziom dostęp do intenetu spoza Chin. Dlaczego? Może warto wspomnieć również o tym?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt