PREMIERA: Mali polscy twórcy technologiczni są na równi z celebrytami [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie mam wydawcy, ani redaktora naczelnego. Takie słowa padły w filmie Obywatel Jones dostępnym obecnie na Netflix. Akurat w obrazie chodziło o wolnego strzelca, który ma większą niezależność na tle zwykłego dziennikarza. Obecnie jesteśmy świadkami wielkiej rewolucji medialnej, gdzie starzy nadawcy odchodzą powoli w zapomnienie. Wystarczy nadmienić chociażby słabą telewizję.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W starciu z Apple TV czy Android TV na życzenie nie ma ona dziś dosłownie żadnych szans. Widz oczekuje jakości, a nie papki. Za chwilę zaś to samodzielni twórcy zaczną zmieniać świat. Wystarczy nadmienić blogerów czy YouTuberów. Idealnym obrazem zwieńczającym epokę jest widok małych twórców z YouTube obok tak znanego dużego celebryty i dziennikarza jak Marcin Prokop. Znamy go z show TVN o nazwie Mam Talent.

Możemy go kojarzyć też z programu Niezwykłe Stany Prokopa z anteny Travel Channel (również z amerykańskiej grupy Discovery). YouTuberzy Nieantyfan (228 tysięcy subskrypcji) czy Michał Pisarski Tech (76 tysięcy widzów) dostali szansę od chińskiego giganta Oppo z uwagi na jakość treści (w tym minimalny w skali platformy wideo Google Futura Podcast), choć na polskim YouTube przeszło 100 twórców ma już liczbę kosmicznego miliona obserwatorów. Tylko czekać, aż twórcy będą mieć swoje związki zawodowe.

(fot. Oppo/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU OBYWATEL JONES (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Mali polscy twórcy technologiczni są na równi z celebrytami [My mobile TV]”

 1. DZORDZ Odpowiedz

  Nie do końca taci mali. Jeśli Ci się wydaje że ci wszyscy youtubowi celebryci są tacy nieskazitelni to mało widziałeś. Owszem na początku kanału robią wszystko sami, ale jak już się rozwijają to za nimi stoi sztab ludzi i dba o dalszy rozwój.

  Ja osobiście wywaliłem prawie wszystkich celebrytów z subskrypcji youtuba, po tym jak się ogarnąłem że kradną mi to co mam w życiu najważniejsze – czas! Dosyć reklam, lol contentu i innego zżeracza cennego czasu.

  Oglądać warto tylko to co nas rozwija, a nie rozleniwia.

  • Kamil

   Ja juz bardzo mało oglądam YouTube z uwagi na masowy problem oszukiwania widzów przez topowych tworcow, byl art w My mobile 🏆 #original_content

   Polski YouTube ma juz ponad 100 YouTuberow z liczba miliona widzów, część kanałów już upadła. Cieszy mnie niezmienienie fakt, iż mali autorzy w skali tego medium są doceniani przez firmy, aczkolwiek Nieantyfan za bardzo kopiuje styl i formę MKBHD z USA, w efekcie mniej go oglądam z uwagi na małą oryginalność

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt