PREMIERA: Wielki portal Filmweb i tylko 4 komentarze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Niespełna rok temu My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce zauważyło spadek komentarzy w internecie. Czytelnicy sieci web stali się bardziej leniwy. Konsumują treści i wychodzą bez dodania jakiejkolwiek opinii. Swoje też robi coraz niższa jakość publikowanych materiałów. Większość to kopia przepisanych wiadomości z USA.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Podczas przypadkowego przeglądania serwisu Filmweb można było przeżyć szok. Tak duży portal miał raptem 4 komentarze w najnowszej publikacji (w chwili robienia zrzut ekranu) z milionami użytkowników miesięcznie. To jest jakiś dramat. Spokojnie powinno być 50-100 na każdy artykuł. Teraz ta liczba podskoczyła do jakże imponujących 9 komentarzy. Możemy się o tym przekonać na podstronie Filmwebu z wywiadem z popularnym aktorem.

Co warto nadmienić, witryna Filmweb prezentuje się okazale po zamknięciu aplikacji. Kto wie, może My mobile v4.0 zainspiruje się właśnie tą multimedialnością połączoną z funkcjonalnościami appki Netflix. To będzie bez wątpienia arcydzieło wizualne. Tymczasem większość portali technologicznych ma niestety 0 komentarzy na liczniku. W efekcie ich twórcy ukrywają wstydliwy wynik za barierą przycisku pokaż komentarze.

(fot. Filmweb/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.12 komentarzy do “PREMIERA: Wielki portal Filmweb i tylko 4 komentarze”

 1. DrKuntrr Odpowiedz

  Jak komentować głupoty ( mowie o portalach technologicznych) które wypisują „redaktorzy” ty portali!?! Jak czytasz początek i widzisz ze człek nie ma pojęcia o czym pisze a pisze jedynie o czymś na co jest boom, to opuszczasz najpierw ręce później stronę, i na bank bez komentarza ( no chyba ze masz złośliwy humor tego dnia)

  • Kamil

   Prawda technopudelki robiące non stop copy paste crap news z USA tego nikt nie komentuje, brak jakiejkolwiek jakości plus kreatywności

 2. Och Odpowiedz

  Proszę, dodaję komentarz, żebyscie mogli dalej być „najbardziej innowacyjnym medium technologicznym w Polsce”(NNaprawdę, Wy tam na poważnie?) Inna sprawa, że nie sposób nazwać tego tekstu pełnoprawnym artykułem. Co to własciwie jest?

 3. Derick Odpowiedz

  Wymóg loga i to najlepiej przez FB, Google, to co się dziwić. Tylko lemingi zakładają konta aby komentować a i tych jest coraz mniej. Tam gdzie nie ma wymogu konta, recaptcha komentarzy jest mnóstwo a takie witryny zarabiają. Dużo właścicieli domen nie rozumie, że bez swobody i prostoty dodawania komentarzy na zawsze zostaną niszowym, klepiacym biedę portalikiem portalikiem.

  • Kamil

   Telepolis miało ponoć mocne hejty i kłótnie w komentarzach, dlatego teraz świeci pustkami, a jaka była prawda tylko oni wiedza

  • Derick

   Telepolis przejął, czy został sprzedany nowemu gamoniowatemu właścicielowi i od tego momentu nastąpił upadek. Wcześniej miał się znakomicie. To samo stało się z dobreprogramy i wieloma innymi domenami a także z Operą, kiedy kupili ją mandaryni z państwa środka.

  • Kamil

   WiteK przytulił miliony od Comperii i wybrał ciepła posadkę w Urzedzie WWA, ale tam emocji brak jak w pięknej branży tech (nie mylić z nudnym kodowaniem) 😉

  • Kamil

   Niestety przycisk pokaż komentarze, który wymaga dodatkowego męczącego kliknięcia pojawił się niedawno na portalach Telepolis czy Android.com.pl 😐

 4. Kamil Odpowiedz

  Szok, wchodzę na Filmweb i znowu tylko 5 komentarzy w arcie najnowszym o Czarnej Wdowie 😱

  • Kamil

   Gdyby nie ogromny katalog filmow podejrzewam, ze komentarzy mogło być zero na Filmweb…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt