PREMIERA: Brak kontaktu telefonicznego twórców do firmy to wielka wada Google [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Mamy mocno rozwijającą się witrynę internetową i nagle otrzymujemy ostrzeżenia od programu reklamowego Google. W nim zaś automatycznie wygenerowana formułka. Tak na dobrą sprawę nie wiemy czy winne są zakazane kliknięcia w spoty (być może konkurencja albo jakiś złośliwy człowiek to robi na złość) lub kontrowersyjna treść.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale twórcy internetowi (blogerzy czy YouTuberzy) nie posiadają numeru telefonu do działu wsparcia Google. Mają do dyspozycji jedynie fora internetowe, na których mogą liczyć na odpowiedź najprawdopodobniej pracowników internetowego koncernu. Wskazywać mogą na to awatary z tłem mostu Golden Gate w San Francisco. To trochę dziwna sytuacja, ponieważ Google żyje z prowizji reklamy a samo nie produkuje treści. W żadnym więc wypadku nie jest to darmowa pozycja w portfolio giganta z Mountain View.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż numery do działu pomocy normalnie występują w płatnych usługach Google Workspace czy Google Ads z opcją nawet bezpłatnego oddzwonienia po czasie do klienta w celu stworzenia pierwszej kampanii (targetowana reklama internetowa). Potwierdzają to podstrony www.support.google.com/a/table/3247295?hl=pl oraz www.ads.google.com/intl/pl_pl/home/contact-us. Może więc już czas najwyższy na stworzenie związku zawodowego twórców internetowych broniących ich interesów.

(fot. Google/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GOOGLE ADSENSE

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt