Genialne dwie nowe funkcje Androida 12

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android 12 zapowiada się niezwykle mocno interesująco oraz przełomowo na tle nudnej jak flaki z olejem wersji oznaczonej numerkiem 11. Z pewnością dla tego wydania zielonego robota będzie warto się przesiąść na nowy model smartfonu, najlepiej z czystym oprogramowaniem Google bez nakładek, które tylko psują dzieło projektantów z Moutain View zbędnymi dodatkami. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Najnowsze doniesienia medialne mówią o kolejnych dwóch znakomitych funkcjach. Pierwsza z nich to genialna opcja tłumaczenia zewnętrznych aplikacji. W efekcie całe menu dajmy na to chińskiego tytułu bez żadnych problemów będzie wyświetlane po polsku zupełnie tak jak w przeglądarce internetowej Google Chrome. Druga zaś dotyczy dodania kosza niczym w komputerowym Windows czy konkurencyjnym iOS.

Dzięki temu usunięte dane z menedżera plików będzie można odzyskać lub całkowicie usunąć. Trzeba tylko opróżnić koszt. Na podobnej zasadzie działa galeria zdjęć w iPhonie. Tam również możemy odzyskać fotografie lub je bezpowrotnie wyczyścić z pamięci telefonu. Niezwykle mocno cieszy zatem fakt, że Android tak mocno się rozwinie przy najbliższej odsłonie stabilnej wersji. Oby tak dalej toczył dzielnie walkę z iOS 15.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt