PREMIERA: Azjatycka rewolucja nadeszła do Polski [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak szybko w Polsce zadomowiły się chińskie marki z dalekiej Azji. I pomyśleć, że jeszcze pięć lat temu były one w kraju nad Wisłą zupełnie nieznane. Tylko tak należy rozumieć powszechność smartfonów od takich brandów jak chociażby Xiaomi, Oppo, Vivo czy Realme. Zwłaszcza ten ostatni podmiot szaleje tutaj z działaniami reklamowymi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Inna sprawa czy jest to dobrze wykonany tzw. content marketing lub wręcz przeciwnie, bardzo słabo i sztucznie (to jest niestety prawdziwa plaga wśród marketerów). Doszło do swoistego rodzaju wymiany elit. LG Mobile już upadło. HTC ledwo się trzyma podobnie jak Nokia, a to były przecież kiedyś hity sprzedaży telefonów. Sony dopiero teraz wraca do gry z swoimi innowacjami typu brak notchy czy wysp na tle wszystkich dookoła.

My mobile szczególne mocno zwraca uwagę na projekt marketingowy Xiaomi Studios, gdzie firma w wizualnie ładny sposób pokazuje możliwości swoich słuchawek. Bez wątpienia robi on wrażenie na witrynie www.event.mi.com/global/xiaomistudios. Tak wiec nie jest to przypadek, że producent jest liderem w Polsce od pewnego czasu. Peleton za nim w postaci Oppo, Vivo oraz Realme napiero i to dość mocno. W żadnym wypadku nie powinno go lekceważyć zarówno Apple czy Samsung.

(fot. Sony/Oppo/My mobile)

MARKI XIAOMI, OPPO, VIVO CZY REALME SĄ W POLSCE POWSZECHNE

WATERGATE – HEART OF ASIA

MATERIAŁ PROMOCYJNY XIAOMI STUDIOS

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt