PREMIERA: Geeks level pro

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo interesujący trend możemy zauważyć na platformie YouTube. Pewna grupa twórców technologicznych chyba już miała dość nudnych jak flaki z olejem recenzji telefonów (stąd spadki oglądalności wybranych krajowych YouTuberów na film z poziomu 40 tysięcy do zaledwie 20 tysięcy odsłon). W efekcie tworzą niezwykle ciekawe materiały z rozbieranymi na części drogimi smartfonami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to każdy z nas może na własnej skórze przekonać się, co tam jest w środku w inteligentnym telefonie komórkowym za sumy rzędu 5.000-6.000 PLN. Później możemy podjąć decyzję czy ta cała technologia jest w ogóle tyle warta. Idealnym przykładem jest rozbiórka niedawnego flagowca Xiaomi Mi 11 Ultra z najlepszym aparatem na świecie. Chiński YouTuber pokazuje zaawansowaną optykę tego high-enda na www.youtube.com/watch?v=w2aHKtFNmYI.

Trzeba przyznać, że jego środek robi wrażenie. Dopiero wtedy człowiek rozumie jak skomplikowaną pracę mają inżynierowie z Państwa Środka. Z pewnością podobne rzeczy robią naukowcy w firm technologicznych pokroju Samsung czy Apple. Liczba części, z których składa się zaawansowany inteligentny telefon komórkowy jest wręcz ogromna. To dlatego później wynagrodzenia inżynierów są najczęściej pięciocyfrowe, a nie cztero jak w przypadku większości (pozostałej części) społeczeństwa.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt