Unieważniona matura, przez telefon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Widać, że niektórzy są bardzo mocno uzależnieni od telefonu komórkowego. Nie potrafią dosłownie bez niego żyć, a gdy go nie ma to czują duży dyskomfort oraz irytację. Takie uzależnienie od mobilnej słuchawki ma nawet własną nazwę, mianowicie nomofobia. Dobitnie to było widać dosłownie na dniach podczas jakże ważnego egzaminu dojrzałości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedna z maturzystek postanowiła wziąć (chyba przez przypadek, niejako odruchowo) telefon na salę, na której akurat otrzymała SMSa. Oczywiście Komisja Egzaminacyjna w momencie usłyszenia dźwięku powiadomienia o nowej wiadomości tekstowej z marszu unieważniła całą pracę. W efekcie maturzystka będzie musiała napisać zaliczenie z języka polskiego jeszcze raz. Przez taką głupotę rok czasu trzeba niepotrzebnie czekać.

Na maturę jak powszechnie wiadomo nie można brać ze sobą telefonu komórkowego. Kilka lat temu były nawet specjalne koszyki na urządzenia, gdzie spokojnie się je odkładało na czas wchodzenia na salę egzaminacyjną. Później rzecz jasna po zakończeniu egzaminu brało się swój telefon z powrotem. Oczywiście taka surowa kara nie powinna nikogo dziwić. W dobie coraz szybszego mobilnego internetu mamy dostęp do ogromnych zasobów wiedzy z poziomu nowoczesnego smartfonu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt