PREMIERA: Bitcoin w kilka tygodni zyskał na wartości 50.000 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie mieszkania czy szeroko rozumiany rynek deweloperski, a wirtualna waluta tzw. kryptowaluta Bitcoin jest chyba najcenniejszą inwestycją. Tylko w zaledwie kilka tygodni zyskała bowiem na wartości kosmiczne 50.000 PLN. Dla porównania dużo inwestorów straciło na wynajmie mieszkań z uwagi na brak studentów przyjezdnych chociażby w Warszawie z powodu pandemii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Lokale stoją puste, a czynsz i bardzo często raty kredytów hipotecznych na nie zaciągniętych trzeba spłacać. Takie już jest niestety ryzyko biznesowe. Tymczasem Bitcoin, przez niektórych określanych nieco złośliwie walutą przestępców w dark webie ma się świetnie. Pod koniec lutego bowiem była ona warta 180.000 PLN za sztukę. Teraz trzeba za nią zapłacić aż 230.000 PLN. Swego czasu świetny interes zrobił na niej kosmiczny (mózg) Elon Musk.

Wybrane media nawet twierdziły, że więcej na walucie BTC zarabia Tesla niż na produkcji samochodów elektrycznych. Morał dla inwestorów jest prosty. To co dzisiaj jest na topie, jutro może być w ogromnym kryzysie spadkowym. Czas pokaże czy inwestowanie w Bitcoiny dalej będzie aż tak mocno lukratywne. Kiedyś podobnie myślano o zarabianiu na wynajmie (choć mieszkanie się w zasadzie zwraca dopiero po około 20 latach biorąc pod uwagę czynsz 1.000 PLN oraz cenę lokalu 240.000 PLN).

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt