PREMIERA: Motoryzacja powoli zanika przez technologie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Powiedzmy sobie to szczerze. Większość z nas wcale nie potrzebuje samochodu osobowego. Świetnie ten trend nieco dramatyczny dla przyszłości motoryzacji widać w dzisiejszych czasach. Jak podało słynne brytyjskie trio w programie The Grand Tour na platformie streamingowej Amazon Prime Video tylko na Wyspach spadła liczba chętnych do wyrabiania prawek z 16 tysięcy do zaledwie 4 tysięcy. Młodzi ludzie go nie potrzebują. Dla nich ważniejszy jest smartfon.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wiele osób ponadto zbyt rzadko jeździ autem, aby je zaraz nabywać za dajmy na to 100.000 PLN jak widoczny na zdjęciu Volkswagen T-Roc typu rodzinny SUV. Niedzielny wypad na duże zakupy czy raz w miesiącu wyjazd na weekend nad morze lub w góry to stanowczo za mały powód w celu drogiego oraz mocno istotnego zakupu. Dla nich już wkrótce z ofertą może wyjść Apple z słynnym, wręcz mitycznym iCarem. Będzie to w pełni autonomiczny i elektryczny samochód coś jak Tesla w modelu subskrypcyjnym na abonament. Klikamy w aplikacji wezwij auto, a te samo podjeżdża pod dom.

Nie trzeba nawet go prowadzić. Tak właśnie może wyglądać przyszłość motoryzacji mimo naśmiewania Apple iCar przez niemieckiego Volkswagena. Zdaniem My mobile to amerykańska firma z logiem nadgryzionego jabłka rozniesie w pył brand z odświeżonym (płaskim bez efektu cieni) logiem VW w nazwie. Niestety w e-autach zanika ta piękna magia samochodowa. Wystarczy nadmienić chociażby wskaźniki cyfrowe na tablecie na wzór analogowych wskaźników prędkości. To samo można powiedzieć o sztucznym ryku silnika elektrycznego z głośnika zamiast spalinowego, tego prawdziwego.

(fot. Apple/Volkswagen/My mobile)

APPLE ICAR ROZNIESIE W PYŁ MARKĘ VOLKSWAGEN

MATERIAŁ PROMOCYJNY THE GRAND TOUR (AMAZON PRIME VIDEO)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Motoryzacja powoli zanika przez technologie [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    My mobile jest jak The Grand Tour, najlepsze w swojej kategorii ?

    PS, jeśli ktoś mieszka kilometr od galerii czy przedszkola to autko całkowicie zbędne ? #ekologia

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt