PREMIERA: Ikona baterii jak w smartfonie, teraz na szybie e-samochodu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Do widoku baterii zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić za sprawą ogromnej rewolucji smartfonowej. Nic tak nie irytuje jak niski poziom wskaźnika naładowania ogniwa w sytuacji, gdzie jesteśmy w terenie i akurat nie posiadamy przy sobie powerbanka. Za chwilę podobny stres mogą mieć miłośnicy czterech kółek, a dokładniej mówiąc kierowcy samochodów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi oczywiście o e-auta. Samochody elektryczne oferują niezłe zasięgi, ponieważ nawet pół tysiąca kilometrów na jednym ładowaniu. Świetnie ten moment wyświetlania stanu baterii jest pokazany na materiałach prasowych promujących model Volkswagena ID.3. Chodzi o prezentację na przedniej szybie pojazdu. Choć pięknie wygląda w ten sposób nawigacja do celu, o tyle zawsze gdzieś tam z boku wije się w tle bateria.

Kto wie, może w przyszłości pojawią się jakieś rozwiązania problemu nagłego rozładowania baterii. Pod tym pojęciem należy rozumieć znane właśnie z inteligentnych telefonów komórkowych. Wystarczy nadmienić tryb Stamina, czyli oszczędnego zużywania baterii. Drugi pomysł to chociażby dodatkowy bank energii znajdujący się w bagażniku na wzór powerbanku, który pozwoli dojechać na tzw. rezerwie do najbliższego punktu ładowania.

(fot. Volkswagen/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt