PREMIERA: 3 godziny aktualizuje się 75 aplikacji z Google Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Lata lecą, a nic się nie zmieniło w kwestii szybkości aktualizacji aplikacji w sklepie Google Play. Dalej na Androidzie jest dramat. Historia z życia wzięta. Dokładnie 75 tytułów aktualizowało się na zielonym robocie aż 3 godziny pomiędzy 23.06 a 2.06. To katastrofa. Parę razy nawet wystąpiły bugi, przez co wybrane pozycje trzeba było ponownie uaktualniać ręcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Takie rzeczy działy się na wciąż względnie nowym Androidzie 10. Co prawda za rogiem mamy wydanie oznaczone numerkiem 12, aczkolwiek otrzymają je tylko nieliczni właściciele nowych smartfonów. Reszta może zapomnieć. Dla porównania mechanizm hurtowych aktualizacji wielu aplikacji jednocześnie w App Store działa lepiej. Tam z pewnością z 75 programami uwinęlibyśmy się maksymalnie w godzinkę. Taka jest to jakość.

W tym miejscu serwis My mobile poleca zrobić prosty test każdemu czytelnikowi posiadającemu słuchawkę z zielonym robotem na pokładzie. Niech wykona dużą aktualizację wszystkich pozycji, a następnie sprawdzi jak długo u niego ten proces przebiega. Może się bowiem mocno zdziwić jak zawodna jest tylko z pozoru prosta operacja uaktualnienia tytułów w Google Play. Często jest to drogą przez mękę. W dodatku całe menu się tnie jak zaczniemy korzystać z telefonu na zasadzie minimalizacji sklepu.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: 3 godziny aktualizuje się 75 aplikacji z Google Play”

  1. Akuss Odpowiedz

    To chyba tylko Ty masz takie problemy. W życiu większych głupot nie slyszalem jak w tym artykule

  2. GaduAir Odpowiedz

    Windows Mobile Phone Lumia MicroSoft-cie też było to zapewne szybsze niż u Andrzeja czy nawet Jabola

  3. Marcin z Wielkiej Polski Odpowiedz

    Pierdoły tak jak we wszystkich tych niemieckich mediach jak WP czy Polsat albo Onet. Tu też widze wielkie niemieckie wpływy. Niech żyją polskie prawdziwe media, chwała Wielkiej Polsce! Oby autor wraz z jego niemieckimi mocodawcami przekonał się, że ważne są tylko prawdziwe polskie media.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt