PREMIERA: Sklep Google Play nie dość, że brzydki to jeszcze działa fatalnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ma co się oszukiwać, ale sklep Google Play na Androida wygląda po prostu fatalnie. Forma kwadratowych miniaturek aplikacji zupełnie się nie sprawdza. Ponadto pod kątem multimedialnym prezentuje się to mało ciekawe. W przeszłości kafelkowy wygląd jeszcze z nazwą Android Market był zdecydowanie lepszy. Podobnie App Store. Apple w formie magazynu nieźle prezentuje aplikacje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedno jest pewne, koncern Google będzie musiał coś z tym zrobić. Inaczej dalej będziemy świadkami ogromnego bałaganu w oficjalnym repozytorium na Androida. Tymczasem to nie koniec problemów. Znowu bowiem powraca niczym bumerang jakiś dziwny bug z niemożnością aktualizacji aplikacji z Google Play. Kłopot ten opisywał już w przeszłości serwis My mobile. Niestety, ale znowu on ma miejsce.

Przed zielonym robotem zatem jak widzimy zatem długa droga, by dorównać kulturze pracy mobilnemu systemowi operacyjnemu iOS. Tam wystarczy kliknąć przycisk aktualizuj wszystkie, a następnie po powrocie z toalety mamy uaktualnione bez dosłownie żadnych niepowodzeń aplikacje. W Androidzie takiego komfortu umysłowego nie ma. Co chwile bowiem występują dziwne, bliżej nieokreślone kody błędów.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11139 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Sklep Google Play nie dość, że brzydki to jeszcze działa fatalnie”

  1. Kamil Odpowiedz

    Nie wiem, coa sie stalo w mojej Xperii i teraz zadnej aplikacji nie moge aktualizowac 😐 Chyba przyszla pora na zasluzona emeryture 😢📲🚯

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt