PREMIERA: Problematyczne aktualizacje w sklepie Google Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sklep z aplikacjami Google Play to największe repozytorium na telefony komórkowe na świecie. Niestety nie zawsze bycie tym największym oznacza najlepsze. W Androidzie 7.0 Nougat zapomnijmy, że zawsze bezawaryjnie będzie nam działać funkcja aktualizuj wszystkie. Dotyczy to rzecz jasna uaktualnienia hurtem, bo wszystkich tytułów jednocześnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W praktyce nie zawsze jest tak kolorowo. Po kliknięciu magicznego przycisku wcale nie jest powiedziane, że pozostawimy smartfon bezczynnie, a po kilku minutach do niego wrócimy z załatwioną sprawą. Nic bardziej mylnego. Często jest tak, iż są błędy i z bliżej niewyjaśnionych przyczyn wybrana partia aplikacji nie została zaktualizowana. W efekcie ponownie trzeba się bawić w zbędne klikanie.

Problem wzrasta proporcjonalnie do ilości przeniesionych programów na zewnętrzną kartę pamięci microSD. Przez to na łączności Wi-Fi z powrotem do wbudowanej przestrzeni wracają takie aplikacje jak Facebook, Messenger oraz Menedżer Dla Stron (wszystkie notabene od giganta społecznościowego). Oczywiście App Store w tym temacie nie jest wcale idealne, aczkolwiek podobne rzeczy występują zdecydowanie rzadziej. Apple więc po raz kolejny potrafi lepiej optymalizować oprogramowanie.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt