PREMIERA: Brak przycisków w urządzeniu Apple TV to jednak wada

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dużą popularnością cieszył się artykuł opublikowany w 2015 roku dotyczący rozwiązania problemu zwieszonego telefonu z niewymienną baterią. Teraz podobny kłopot się pojawia sześć lat później. Chodzi o zwieszoną przystawkę multimedialną Apple TV, w której nastąpił brak reakcji na komendy pilota. Jedynie widać było szybko mrugającą białą diodę urządzenia oraz czarny ekran.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety z powodu braku fizycznych przycisków nie ma jak na dobrą sprawą rozwiązać kłopotu. Rozwiązanie jest proste. Trzeba odciąć Apple TV od źródła zasilania poprzez wyciągnięcie kabla z gniazdka. Wtedy dopiero nastąpi wyłączenie się urządzenia. Po takiej czynności znowu wszystko wróciło do normy na chyba celowo uśmiercanej genialnej przystawki Apple TV 3rd bez zbędnych bajerów typu gry czy aplikacje nie filmowe.

Teraz wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Najnowszy iPhone bez przycisków od Apple dostanie zwiechy. Nic nie reaguje. Nie ma fizycznych guzików oraz złącza kablowego. Jedyne co pozostaje w takiej sytuacji bezradnemu konsumentowi to czekanie na całkowite rozładowanie się baterii. Wtedy telefon się wyłączy i być może wstanie po położeniu go ponownie na tackę ładowarki indukcyjnej. Ciężko będzie tę kwestię rozwiązać od strony programistycznej. Zawsze przecież występują błędy po funkcji warunkowej else.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt