Można oddać telefon, jeśli producent obiecał i nie dostarczył aktualizacji oprogramowania

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Prawdziwy kabaret ma miejsce z tymi aktualizacjami na Androida. Najpierw producenci obiecują uaktualnienie oprogramowania, a później się z niego wycofują. Tak właśnie było w przypadku smartfonu Lenovo Moto X Style (bardzo popularnego w kraju nad Wisłą z uwagi na niezłą relację ceny do oferowanych możliwości). Niestety, ale telefon nie otrzyma jednak Androida 7.0 Nougat mimo zapewnień.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W związku z tym można złożyć reklamację w celu zwrotu słuchawki Lenovo Moto X Style z powodu niezgodności z zapewnieniami producenta. Niezwykle interesujący wątek sprawy można śledzić na forum serwisu Android.com.pl. Oczywiście jest kluczowy warunek uznania reklamacji. Klient musiał nabyć telefon dopiero po ogłoszeniu oficjalnej listy wspieranych modeli, ponieważ mógł być to kluczowy czynnik warunkujący zakup.

Nikt przecież nie chce stawiać na porzucone urządzenie. W dodatku jest to świetne zabezpieczenie dla sklepów przed całej masy przedsiębiorczymi tzw. Januszami Biznesu. Morał tej historii jest prosty. Jeśli dajmy na to dla przykładu taki średniak Sony Xperia XA nie otrzyma aktualizacji z mocno spóźniającym się Androidem 7.0 Nougat to bez dwóch zdań jego świadomi konsumenci będą reklamowali produkt w celu zwrotu pieniędzy.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Można oddać telefon, jeśli producent obiecał i nie dostarczył aktualizacji oprogramowania”

  • Kamil

   Czekam mocno na Androida 7.0 Nougat, który mam nadzieje uratuje Sony Xperia XA przed sprzedaza, na której nie da się normalnie pracować w chwili obecnej od nadmiaru bugow 😐

  • uga buga riki tiki

   Haha. Po aktualizacji będzie jeszcze gorzej. O ile ją dostaniesz.
   Bardzo rzadko są aktualizacje na mediateka.

  • Kamil

   Xperia XA ma oficjalnie zapowiedziana aktualizacje od Sony. W razie czego rękojmia 🙂 Juz nie mogę doczekać się powrotu na iOS jako mój główny telefon jakby co 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt