PREMIERA: Potężny bug Androida, w sklepie Google Play nie da się aktualizować aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niecały tydzień temu My mobile informowało o problematycznym działaniu Google Play. Teraz największy na świecie sklep z aplikacjami przeszedł wszystko. Pierwszy raz bowiem w historii przygody z zielonym robotem przestała działać tak podstawowa funkcja jak aktualizacje aplikacji. Nic, ale to dosłownie nic nie działa w kwestii uaktualniania popularnych appek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nawet zrestartowanie telefonu nie pomaga. Sprawa jest o tyle zabawna, gdyż właśnie wyszedł nowy Gmail zarówno na Androida jak i na iOS (tutaj śmiga bez żadnych kłopotów). Czasami to aż ręce opadają oraz inne części ciała. Zielony robotek zaczyna być takim samym koszmarkiem jak niegdyś wersja 2.3 Gingerbread zainstalowana nieoficjalnie na Samsungu GALAXY Pro z klawiaturą QWERTY, gdzie dochodziło do wycieków RAMu.

Przez to smartfon nie dawał rady przetrzymywać w pamięci operacyjnej dosłownie trzech aplikacji na krzyż. Każde przywrócenie z poziomu multitaskingu skutkowało ponownym załadowaniem zawartości od nowa. Takich historii nie było na oficjalnym wydaniu 2.2 Froyo wspieranym przez ówczesny inteligentny telefon komórkowy. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że całkowite wyczyszczenie cache aplikacji Sklep Google Play pomoże rozwiązać z nim ten jakże istotny problem.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Potężny bug Androida, w sklepie Google Play nie da się aktualizować aplikacji”

 1. uga riki buga tiki Odpowiedz

  Na litość! Mój android się aktualizuje!!!!!! KUP NORMALNY TELEFON!!!!!!!

  • Kamil

   Ekspert zastosowal sie do wlasnego ostatniego zdania i sklep Google Play juz dziala 🙂

  • Kamil

   No i znowu sie wysypalo przy altualizacji Airbnb, masakra straszna ten zabugowany Android 7.0 Nougat 😢 Dawac mi tu japońskie Tokyo Androida 9.0 Pie!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt