PREMIERA: Kiedyś najlepszy był Play, teraz Orange rozdaje karty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 4,33 na 6)
Loading...

Sieć komórkowa Orange znakomicie, gdyż od zwycięstwa w styczniowym My mobile RANKING rozpoczyna nowy rok. Co prawda pomarańczowy operator opadł nieco z sił, ale i tak dzielnie utrzymuje fotel lidera od mocno atakującego go zwłaszcza T-Mobile. To właśnie dumny Orange był najlepszą siecią minionego 2020 roku. Coś niedobrego natomiast dzieje się od miesięcy z Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak można skomentować wypadnięcie fioletowego niegdyś challengera rynku do drugiej dziesiątki zestawienia. Dopiero 11 pozycja Play jest chyba najgorszą w całej historii My mobile RANKING. Przykro się też patrzy na upadek dawnej legendy Red Bull Mobile i jego 16 lokaty. Kiedyś to właśnie on miał najlepszy w branży lejek 2 Mb/s w ramach oferty Darmowy Internet LTE, ale było minęło aż chciałoby się powiedzieć.

W najnowszym My mobile RANKING przywitaliśmy też nowego gracza, mianowicie Sztos. Jak na debiut rynkowy, wypadł on całkiem nieźle, gdyż prawie w środku stawki. Natomiast pożegnaliśmy toruńską sieć W Naszej Rodzinie z bardzo mało konkurencyjną ofertą. Nieustanny komplet śliwek (w żargonie żużlowym oznacza to same zera) chyba jest najlepszym podsumowaniem. Dokładniejsze szczegóły pozostałych wyszczególnionych kryteriów znajdziemy jak zawsze poniżej.

(fot. My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Zmiany w tym aspekcie są efektem rezygnacji z krzywdzącej zasady sportowej, która w przypadku zajmowania dwóch lokat jednocześnie pomijała następne miejsce w zestawieniu (para sieci na drugim miejscu oznaczała brak punktacji dla trzeciej pozycji). W efekcie niezależnie od ilości podmiotów na danej lokacie występowała kolejna z dostępem do punktów. W ten sposób WRodzinie z A2Mobile nie wykluczało trzeciego miejsca jak poprzednio. Te zajmują teraz wspólnie Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Ponadto na fotel lidera wskoczył świeży gracz Sztos.

1. Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Sztos – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie/A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Lajt Mobile/TuBiedronka – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej podkategorii znowu mieliśmy spore zamieszanie. Otóż Plus z Plush wprowadzili jeszcze lepszy pakiet niż wakacyjny 120 GB za 15 PLN ważny aż 90 dni. Przez to zamienił się pozycjami z A2Mobile. W dodatku oznacza to bardzo atrakcyjny przelicznik w kwocie zaledwie 5 PLN za 40 GB. Już do 30 GB ciężko dojść przy swobodnym surfowaniu po sieci web, a co dopiero 10 GB więcej w zapasie z 40 GB. Dlatego Plus z Plush triumfują.

1. Plus/Plush (kapitalny pakiet 120 GB za 15 PLN, 0,00012 PLN/1 MB, potem lejek transferu 32 kb/s)

2. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

3. Orange (kapitalny pakiet 15 GB za 15 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

Jakość sieci komórkowej

W tym aspekcie była rewolucja. Wskutek braku priorytetyzacji sieci komórkowych, gdzie wirtualni operatorzy mają takie same prędkości (na przykładzie testów Plusa, A2Mobile oraz Lajt Mobile) zdecydowano się jak najbardziej uwzględnić ten fakt. W efekcie zrezygnowano z stosowania handycapów dla tzw. W4 budującej maszty BTS. Na pozycję lidera awansował T-Mobile i Heyah razem z TuBiedronka kosztem Orange z NJU Mobile. Tym razem ogólne transfery wzrosły nawet o średnio 3 Mb/s, co cieszy. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/grudzien-2020.

1. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka (około 34,99 Mb/s)  – 3 pkt.

2. Orange/NJU Mobile (około 34,65 Mb/s) – 2 pkt.

3. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Fakt Mobile/Tijara Mobile (około 26,43 Mb/s) – 1 pkt.

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku jak zawsze postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane. Z kolei niezwykle mocne ostatnio T-Mobile Go dzięki oferowaniu No Limitu także na serwisy wideo VOD awansowało na pozycję wicelidera.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 30 PLN, płatne z góry za rok 360 PLN) – 3 pkt.

2. T-Mobile (No Limit z 30 GB za 30 PLN, ale połączony z nielimitowanym VOD) – 2 pkt.

3. Lycamobile (No Limit bez MMS z 35 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN) – 1 pkt.

Wartość dodana (VAS)

Na szczyt podkategorii wcześniej awansowało Orange i dalej tam pozostało. Wszystko za sprawą oferowania łączności 5G dla zawsze pomijanych użytkowników na kartę. My mobile mocno promuje tę technologię, ponieważ standard 4G jest zapchany. Stąd takie wolne prędkości mobilnego internetu. To dlatego w środku dnia ciężko mieć lepszy transfer niż mało efektowne 50 Mb/s, zaś nocną porą 100 Mb/s. Dzięki 5G podobne historie odejdą do przeszłości. Prędkości od 500 Mb/s do nawet 1 Gb/s to zupełnie nowa jakość dostępu do super szybkiej mobilnej sieci web. Wyróżnienia też przypadły Mobile Vikings (za miesięczny bonus 100 GB dla nowych klientów) oraz Sztos niejako na przywitanie czy zachętę do walki o kolejne punkty za sprawą ulepszania oferty.

1. Play/Plus/Plush/Lajt Mobile/Orange/T-Mobile – 3 pkt. / Play ma ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), również dochodzi włączenie pierwszy raz w historii polskiej telekomunikacji w Pre-paidzie 5G (pod warunkiem rzecz jasna posiadania telefonu z odpowiednim wsparciem) czy rekordowy na rynku lejek 1 Mb/s (jeszcze wyższy od 0,5 Mb/s w A2Mobile), Plus wzrostami w podkategorii jakość sieci ze znacznym średnim przyspieszeniem mobilnego internetu, co przekłada się również na submarkę Plush, dodatkowo mamy liczne bonusy za używanie aplikacji do zarządzania kontem oraz włączenie 5G do oferty na kartę, Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji typu gra Inoichi Runner, dzięki której zyskujemy dodatkowe bonusowe doładowania za darmo oraz nowe paczki No Limit, do tego dochodzi 5G w Pre-paid, Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), również dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami czy ostatnie uruchomienie 5G dla klientów na kartę, T-Mobile mamy dostęp weekendowych bonusów, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych na okres tygodnia bezpłatnej próby

2. Red Bull Mobile/Heyah/Virgin Mobile – 2 pkt. / Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, jest nowe rozwiązanie Heyah 01 i powiększone bonusy GB-tów po zasileniu, Virgin Mobile po przeniesieniu numeru dodaje gratis 100 GB na całą wiosnę oraz nowe pakiety typu No Limit z atrakcyjnym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN

3. Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie/A2Mobile/Mobile Vikings/Sztos – 1 pkt. / Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni (z lejkiem 0,5 Mb/s jak w A2Mobile), a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta, A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne), SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 12,90 PLN, ponadto mamy darmowy pakiet społecznościowy (Facebook i Messenger), Mobile Vikings oferuje bonus aż 100 GB dla nowych użytkowników, Sztos zaś ma najniższą cenę wiadomości SMS na rynku czy obecność lejka w pakietach (przez co nie wystąpią przypadkowe opłaty)

Ogólna klasyfikacja

W styczniowym My mobile RANKING zaledwie trzy sieci awansowały. Są to ku zaskoczeniu Mobile Vikings, Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Bez zmian mieliśmy tym razem siedmiu operatorów, mianowicie liderujące Orange, a za nim grupę pościgową kolejno A2Mobile, T-Mobile, Virgin Mobile, Plus, Plush i Sztos jako nowość. Spadki formy zaś dotyczyły aż dziesięciu telekomów, czyli NJU Mobile, Heyah, Play, Klucz Mobile, Izzi Mobile, Red Bull Mobile, WRodzinie, Fakt Mobile, Lycamobile czy Tijara Mobile. Oby za miesiąc było równie ciekawie lub interesująco.

My mobile RANKING (01/2021) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Orange 9 pkt. (0, 0, 1, 2, 3, 3)
2. A2Mobile 8 pkt. (3, 2, 2, 0, 0, 1)
3. T-Mobile 8 pkt. (0, 0, 0, 3, 2, 3)
4. Virgin Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 2)
5. Plus 6 pkt. (0, 0, 3, 0, 0, 3)
Plush 6 pkt. (0, 0, 3, 0, 0, 3)
7. Mobile Vikings 5 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 1)
Lajt Mobile 5 pkt. (1, 1, 0, 0, 0, 3)
TuBiedronka 5 pkt. (0, 1, 0, 3, 0, 1)
10. NJU Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 0)
11. Heyah 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Play 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
Klucz Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 1)
Izzi Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Sztos 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 1)
16. Red Bull Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)
WRodzinie 3 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 1)
Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 1, 0, 0)
19. Lycamobile 1 pkt. (0, 0, 0, 0, 1, 0)
Tijara Mobile 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.49 komentarzy do “PREMIERA: Kiedyś najlepszy był Play, teraz Orange rozdaje karty”

 1. szotyi Odpowiedz

  Emocje jak na grzybobraniu. A jak tam nasz kontener producer wybrał juz sieć?

  • Kamil

   Myśle nad Orange lub T-Mobile czy Virgin Mobile plus fajny content marketing w pakiecie z prestiżowym PARTNER SERWISU aka roczny kontrakt jak żużlowiec z Red Bull 😉

   PS, ostatnio duza Plusa u mnie:

   *A2Mobile
   *lajt mobile (udane testy)

 2. Krzysztof Odpowiedz

  Nie ma nic lepszego od tego rocznego pakietu Orange za 360 zł. Warto Kamil dodać, że przez 5msc od kupna pakietu masz 150 GB ekstra a nawet więcej z samych doładowań jako bonusy. Więc przez pierwsze 5 msc wychodzi więcej niż 86 GB na msc. Ten pakiet rozwala system i długo za nim nie ma nic lepszego. Jedyny ból to szarpnąć się z jednorazowym wydatkiem 360 zł. Ale przez rok nie ma się czym martwić jeśli chodzi o internet,

  • Kamil

   No Limit tez ma w zestawie razem z 85 GB na msc okolo, zasłużony lider i upadek celebryckiego Play w My mobile RANKING 🏆 #original_content

   Mogłoby Google NEWS puscic ta super produkcje na cala Polske, tak 10-20k czytelnikow dziennie poznałoby jakosc My mobile 😉

 3. Krzysztof Odpowiedz

  Nie myślałeś aby produkcję przenieść na YouTube? obecnie jest to najlepszy sposób do promowania treści. Na pewno trafiłbyś w dużo szersze grono odbiorców.

  • Kamil

   Na YouTube jest bardzo ciezko teraz, a tez trzeba sie znac na telewizji/wideo (lektor oraz kadry to sie inaczej produkuje), a ja sie bardziej specjalizuje w prasie premium typu Newsweek Polska 🇵🇱🗞 piękna grafika plus tekst. Wystarczy mi pelne wyswietlanie w Google NEWS i bedzie okej 300-600k czytelnikow msc rekord Polski jakosciowej blogosfery na wyciągniecie ręki wujka z Californii 👌

  • Kamil

   Patrz jak słabo sobie radzą na YT portale Telepolis czy Android.com.pl, a nawet Antyweb z 1k odsłon per film (w skali tego medium to jest 0 oglądalność)

 4. Kamil Odpowiedz

  Jak myślicie, Play z Red Bull Mobile obudza się z letargu czy to juz jest koniec po przejęciu przez nowego właściciela? 🤔

  • Krzysztof

   Oferta Play na kartę odbiega od pozostałych z W4 więc na razie jadą na wylansowanej marce. Kto by pomyślał kilka lat temu, że Play będzie za T-Mobile w prepaid.

  • Kamil

   Zamiast 20 GB niech dadza 50 GB w tej ofercie NL z 5G i będzie ok 🚀

  • adik

   Oczywiście że nie, sprawdzenie tego na stronie Orange zajmuje niewiele więcej czasu niż zadanie tego pytania, tylko w najdroższym pakiecie za 39 zł masz 5G, w innych tańszych pakietach nie ma. Jak chcesz mieć w każdym pakiecie 5G to idź do Plusa, no ale tam ma się to zmienić to na gorsze czyli nie w każdym pakiecie.

  • Kamil

   Gdzies czytalem komentarze, ze ponoc dziala w praktyce jak masz telefon z 5G 🚀

 5. marco Odpowiedz

  Play ma na rynku ugruntowaną pozycję i duży kredyt zaufania wśród abonentów. Pracowali na to latami i klienci czują do operatora sympatię pomimo gorszej oferty techniczno-cenowej.
  Na przeciwnym biegunie jest T-Mobile który źle kojarzy się użytkownikom. Abonenci dobrze pamiętają słynne 4 grosze za sprawdzenie konta, podwyżkę abonamentu w jego trakcie o 5 zł i niejasne umowy na sprzęt które pozwoliły ściągać od abonentów krocie po zerwaniu umowy. T-Mobile pomimo lepszych umów nie przyciągnie zawiedzionych abonentów a Play pomimo podwyżek utrzyma dobrostan jeszcze przez jakiś czas…chyba że poprawi ofertę to na dłużej.

  • Kamil

   Podobne krytyczne opinie o Play wsrod klientow rowniez czytalem w sekcji komentarzy w sieci web, ze spadaja tylko skonczy sie umowa

 6. Kamil Odpowiedz

  Fajne jest to, ze Orange ciagle ma promke z 15 GB za 15 PLN z NL, widzialem reklame w tv 😉

  • szotyi

   Plus ma lepszą . 3 miesiące za 0 zł z no limitem i 15 GB.

  • Kamil

   Czytelnicy sygnalizuja przedluzenie rowniez promocji Plus/Plush z kapitalnym pakietem 120 GB za 15 PLN, takze nie spadna w lutowym My mobile RANKING

 7. Marek92 Odpowiedz

  Jakość sieci komórkowej- T-Mobile, nawet mnie to nie dziwi, całe Trójmiasto już w zasięgu 5G, sieć stale modernizuje i ulepsza swoje nadajniki, a w ogólnej klasyfikacji Orange, bo internet mobilny i no limit? hmm, wygląda dość stronniczo, ale niech będzie 😉

  • Kamil

   Dziś widziałem ciekawa reklamę Plusa w tv, jedyna prawdziwa siec 5G 🚀

 8. Kamil Odpowiedz

  Duzy props dla duetu Plus/Plush za przedluzenie promocji z kapitalnym pakietem 120 GB za 15 PLN

  • szotyi

   Kontenerze, ale to wiadmo od 15 stycznia 2021. Co to za obsówa w riserczu?

  • Kamil

   Do kiedy promka jest ważna? Dzieki niej Plus nie spadnie predko w My mobile RANKING 🏆

  • szotyi

   Wielki kontenerze jak to nie wiesz? o wielki riserczerze to sie nie godzi nie wiedzieć. Te 120 GB to jest chyba regularna promocyjna usługa a promocja dotyczy rabaty 50% na cene tego pakietu ktora jest do 31.03.2021(myśle że beda wydłużać), sama promocja jest do odwołania.

  • Kamil

   Tzw. lider opinii jak Newsweek Polska 🇵🇱🗞 wróży więc wciąż wysokie miejsca Plusa w rankingu

 9. JedyniePlayUmarzaZobowiazania Odpowiedz

  aż dziw bierze, choć Kamil zaraz napisze o fali umów ludzi na skraju Żydzia XD

  • GaduAir

   było w nicku, lecz Kamilu dokonałeś zmian a teraz szukasz wiatru w polu.

  • Kamil

   Kumam czacze, ale nick musialem skrocic, gdyz powodowal bug na witrynie

 10. marco Odpowiedz

  Bardzo dobrą promocję przygotował Orange na kartę z której można skorzystać tylko dziś. Wystarczy wysłać darmowego sms-a o treści WALENTYNKI na bezpłatny numer 80880 i wpada 5 Gb ważne 5 dni.

  • Kamil

   Troche drazni ten lejek 3 Mb/s, ktory wlasnie mi wszedl, ale poki co NL sa mi nie potrzebne (moge zadzwonic przez Messengera) i zostaje w A2Mobile

 11. szotyi Odpowiedz

  Kamilku, a dotarło do ciebie że po przeniesieniu do plusa na karte masz konto ważne 97 dni dzięki czemu możesz właczyć pakiet super nolimit z 15GB i korzystać z niego 3 mce bez doładowania bo waznośc konta jest tak ustawiona byś mogł swobodnie korzystać te 3mce + 7 dni dodatkowo wychodzacych.
  Za takie rzeczy nie punktujesz? A wiesz ze w plusie ten rok konta jest cykliczny(pod warunkiem właczenia usługi cyklicznej) czyli odnawia sie co 30 dni a każe doładowanie wydłuza konto o rok.

  • Kamil

   Plus juz ma trzy oczka w VAS za 5G, takze jest ok

 12. Kamil Odpowiedz

  0,39 PLN za minute i 0,25 PLN za SMS, nowy cenowy szok w Play i Red Bull Mobile 🐮

 13. marco Odpowiedz

  I jeszcze za MMS-a 0,45 PLN. Szok nie szok ale poniekąd rozumiem operatora który przez lata wypracował sobie markę i sympatię klientów. Może to zabrzmi paradoksalnie ale abonenci są na tyle przywiązani że pomimo zmian nie chcą odchodzić gremialnie od Playa a operatorowi na tym poniekąd zależy. Play skupia głównie młodych intensywnie korzystających z sieci tak przynajmniej wynika ze statystyk. T-Mobile ma mniej młodych abonentów więc sieć nie jest zapchana. W Krakowie nie raz zdarza się że rozmowa z abonentem Playa jest przerywana i pojawia się komunikat o kontynuacji.
  Ciekawe czy Play szybko znajdzie naśladowców bo podwyżki są „grube” a2mobile i NJU na razie nie zmieniają cen.

  • Kamil

   PS, dobrze ze chociaz dali 100 GB za free dla nowych klientow na wzor promocji Virgin Mobile

 14. Kamil Odpowiedz

  Wciąż nie ma wyników Speed Test za styczeń, a w piątek rusza kolejna super produkcja oryginalna My mobile RANKING 🏆 tylko na My-mobile.pl 🎀

  • Kamil

   Wielki skandal! Wciaz nie ma wynikow Speed Test za styczen, a przez to moze zostac wstrzymana produkcja najnowszego My mobile RANKING 🏆

 15. marco Odpowiedz

  Od marca w Orange na kartę rok ważności konta za 6 zł dla wszystkich również mających staż powyżej 3 miesięcy. Jak ktoś ma Orange na kartę to warto uruchomić do końca stycznia za darmo lub za 3 zł (staż poniżej 3 miesięcy).

  • Kamil

   I tak sa poki co najlepsi z Orange 1 TB na karte na rynku w Polsce, oby oferta zyskala 5G to sie na powaznie zainteresuje

 16. Kamil Odpowiedz

  Najnowszy kultowy My mobile RANKING juz zakodowany w technologii HTML. Po researchu rusza jego produkcja oryginalna, a pozniej wielka PREMIERA tylko na My-mobile.pl jak na Netflix 😉 #original_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt